Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

A może studia dzienne lub zaoczne?

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

A może studia dzienne lub zaoczne?

Postautor: staska146 » 07 wrz 2016, 10:13

Jeśli nie możecie się zdecydować, które studia wybrać, to polecam Wam Europejską Uczelnię w Warszawie, która ma bardzo ciekawą ofertę, np. administracja studia licencjackie Warszawa . Można studiować stacjonarnie lub niestacjonarnie.
staska146
Użytkownik
Użytkownik

Re: A może studia dzienne lub zaoczne?

Postautor: Danielek » 22 maja 2018, 10:56

Dziękuję za sugestię. Właśnie się przebranżawiam i potrzebuję dodatkowych kwalifikacji.
Danielek
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Ariel » 22 maja 2018, 11:21

Może warto byłoby też z tą propozycją szkoleń administracyjnych? Na niektórych stanowiskach takie szkolenia w zupełności wystarczą, a studia, nie ukrywajmy, trwają dużo dłużej.
Ariel
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: domi78 » 01 sie 2018, 8:20

Czy to dzienne czy zaoczne to warto studiować, by mieć w przyszłości większą szansę na lepszą pracę. Ja wybrałam Akademię Polonijną w Częstochowie kierunek turystyka ekonomiczna. Wysoki poziom kształcenia, bardzo sympatyczni prowadzący. Studiuję w systemie zaocznym. Nie bez znaczenia jest, że jednocześnie zarabiam pieniądze na czesne i własne wydatki. Dzięki temu, że jestem studentką AP mogę wyjechać w przyszłym roku na Erasmusa.
domi78
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark