Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie Dla Mężczyzn

akcesoria do łazienki

Dział przeznaczony do tzw. "Męskich" pogaduch.

akcesoria do łazienki

Postautor: piotrek » 07 sty 2017, 20:45

Chciałem zrobić żonie prezent i zaprosić ją już do urządzonego mieszkania, które niedawno odebraliśmy w stanie surowym od dewelopera. Potrzebuję kupić tylko kilka akcesoriów do łazienki i szukam inspiracji. Możecie polecić jakieś fajne sklepy z takim wyposażeniem? Kolega polecił mi sklep interneowy http://obi.pl/decom/category/%c5%81azienka_i_kuchnia/dekoracja_i_akcesoria_do_%c5%82azienki/899 ale jeszcze się nie zdecydowałem.
piotrek
Użytkownik
Użytkownik

Re: akcesoria do łazienki

Postautor: brusak » 07 mar 2017, 13:03

Ja kupuje w normalnych sklepach jak castorama itp
brusak
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: yesti » 22 mar 2017, 11:47

W internecie też można poszukać
yesti
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Molka » 01 lis 2018, 9:44

Jeśli interesują Was elementy wyposażenia łazienek w niewysokich cenach, to polecam zajrzeć na stronę http://plusoutlet.pl/. Mają tam bardzo duży wybór baterii łazienkowych, paneli prysznicowych, grzejników do łazienki, oświetlenia, a także dodatków takich jak mydelniczki, wieszaki itp. Aktualnie w sklepie jest wiele atrakcyjnych promocji i wyprzedaży, więc tym bardziej warto się zapoznać z ofertą, polecam :)
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: gonzo35 » 12 lut 2019, 20:20

Ciężko jest mi cokolwiek doradzić, ponieważ sam się na tym nie znam. Moja żona nie mogła się znowu zdecydować na jeden, konkretny sty. Dlatego żeby nie robić niepotrzebnego bałaganu (i przy okazji żeby się nie zagraciż zbędnymi bibelotami) u nas dopasowaniem elementów dekoracyjnych i aranżacją pomieszczeń zajął się architekt wnętrz. Może też pomyślcie o architekcie. Z doświadczenia wiem że znacznie ułatwi wam to wprowadzenie się do nowego gniazdka i przy okazji przyśpieszy zakupy- bo będziecie wiedzieć czego szukacie, zamiast błądzić między regałami;)
gonzo35
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Dla Mężczyzn