Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Automatyka przemysłowa - sklep

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Automatyka przemysłowa - sklep

Postautor: werrommna » 04 cze 2018, 11:23

Ostatnio zastanawiałem się nad automatyzacją pewnych procesów u siebie w domu. Znalazłem taki sklep http://www.gigaom.pl/ właśnie z automatyką przemysłową, która chyba będzie przydatna przy tworzeniu takich instalacji. Jak myślicie, to dobre rozwiązanie i pozwoli trochę zaoszczędzić na rachunkach? Czy wy korzystacie z takich rozwiązań w swoich domach?
werrommna
Użytkownik
Użytkownik

Re: Automatyka przemysłowa - sklep

Postautor: Muvidea » 20 lip 2018, 9:03

My zastanawiamy się nad wprowadzeniem jakiegoś tego rodzaju systemu u nas w zakładzie pracy.
Muvidea
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Ariel » 20 lip 2018, 13:32

To może zastanówcie się nad takimi procesami optymalizacji produkcji. Czytałam kiedyś o tym właśnie na tej stronie i temat wydał mi się bardzo interesujący.
Ariel
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Aleksandra » 27 sie 2018, 9:23

Sprzęt, który może przydać się przy modernizowaniu zakładu pracy ma do zaoferowania firma Eurotex Poland. Specjalizują się przede wszystkim w transporcie wewnętrznym, więc za ich pośrednictwem kupić można dobrej jakości pasy napędowe, taśmy transportujące i różne akcesoria.

;)
Aleksandra
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Molka » 05 wrz 2018, 18:40

Tak naprawdę automatyka przemysłowa to bardzo szeroka dziedzina. My na przykład potrzebowaliśmy manometrów do naszej firmy i udało nam się znaleźć takie manometry elektroniczne z rejestracją - dokładnie takie, jakich szukaliśmy - na stronie https://www.automatyka24.pl/pl/katalog/manometry-elektroniczne-z-rejestracja. Ogólnie mają tam pory wybór również innych manometrów, więc jeśli też byście potrzebowali, to polecam ;)
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: misti » 16 paź 2018, 10:45

Bardzo duży wybór czujników i dużej ilości innych podzespołów do automatyk przemysłowej jest też na stronie: Newtech.com.pl Warto sprawdzić ofertę tej firmy jeśli planujecie zakupy tego rodzaju urządzeń.
misti
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark