Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny Reklama Reklama stron

Biustonosze i nie tylko

Masz swoją stronę? Zaprezentuj ją nam!

Biustonosze i nie tylko

Postautor: nikod » 27 paź 2015, 11:59

Jesteś kobietą, która zwraca uwagę na to jaki rodzaj bielizny nosi? Nie każda niestety to sprawdza, a warto ze względów estetycznych ale i zdrowotnych. U nas znajdziesz najwyższej jakości bieliznę damską, sprawdź koniecznie na biustonosze na kinga.com.pl
nikod
Użytkownik
Użytkownik

Re: Biustonosze i nie tylko

Postautor: Obeliksa » 02 lis 2015, 11:14

Byłam kiedyś na ich stronię, ale wtedy nic dla siebie nie znalazłam. W takim razie zerknę znowu.
Obeliksa
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Renia00 » 16 sty 2018, 14:15

Ja bardzo często zakładam biustonosz modelujący,jest to w zasadzie stanik samonośny - https://mywonderbra.pl/produkt/stanik-czarny/
Wygodny,klej mocny,trzyma się nawet całą imprezę. Pasuje do każdej kiecki,w końcu nie ma wtopy modowej z powodu opadającego ramiączka,czy wystającego tylnego zapięcia. A dodatkowo utrzymuje na miejscu każdy biust. Drogie Panie polecam.
Renia00
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Shoa » 22 lut 2018, 13:54

Jeśli Twoje życie łóżkowe właśnie jest podczas kryzysu to może warto odwiedzić sklep z artykułami erotycznymi? Wszelkie gadżety i zabawki są w stanie poprawić jakość miłosnych zabaw. Przebrania, skórzane akcesoria, gadżety na baterie i inne! Przekonajcie się sami!
Shoa
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Reklama stron