Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie Dla Kobiet

boazeria

Dział przeznaczony dla tzw. "Babskich" pogaduch.

boazeria

Postautor: malinka508 » 31 paź 2017, 14:18

Dobry wieczór, zwracam się tu zwłaszcza do osób, które lubia nowoczesne wnętrza.Wprowadziłam się niedawno do nowo kupionego mieszkania. Większość ludzi potrafi narzekać tylko jak to jest ciężko przy remoncie jednak ja uważam co innego i cieszę się z każdej sytuacji i z każdego wyboru rzeczy do domu gdyż mam świadomość, jaką jestem szczęściarą, że mam na to fundusze.
Teraz jednak mam dylemat nad wyborem paneli, ale pewnie Wy w pierwszej chwili pomyśleliście, że chodzi mi podłogowe, lecz mnie się bardzo podobają ścienne. Nie wiem jednak ostatecznie na jakie się zdecydować i czy zrobić je w całym salonie czy tylko na jednej ścianie? Jeśli chodzi o wzory to przejrzałam kilka stron w poszukiwaniu czegoś ładnego i natrafiłam na http://www.domzpomyslem.pl/sklep/podlog ... li179.html Czy ktoś z Was zamawiał kiedykolwiek coś od nich? Czy długi jest czas oczekiwania na dostawę ? Oraz który ze wzorów jest według Was najładniejszy? pzdr.
malinka508
Użytkownik
Użytkownik

Re: boazeria

Postautor: werrommna » 02 lis 2017, 3:48

Boazeria to juz chyba dawno temu wyszła z mody tak mi się wydaje :). Teraz na pewno lepszym rozwiązaniem ą fototapety 3d, które nie tylko fantastycznie odmieniają przestrzeń, ale także mogą ją optycznie powiększyć!
werrommna
Użytkownik
Użytkownik

Re: boazeria

Postautor: danusia4042 » 23 lis 2017, 13:47

Myślę,że boazerie znowu wracają do łask.
danusia4042
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Dla Kobiet