Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie Dla Kobiet

Borelioza

Dział przeznaczony dla tzw. "Babskich" pogaduch.

Borelioza

Postautor: emi3822 » 20 kwie 2018, 19:11

Mój tata choruję na boreliozę, więc mam to w domu na co dzień i wiem, w jaki sposób wygląda przechodzenie przez tą chorobę. Od czasu, gdy zachorował zawsze dokładnie sprawdzam swoje ciało, czy nie ma gdzieś żadnego kleszcza. Jestem bardzo ostrożna i dużo wiem. A Wy, jeśli chcecie to tutaj więcej sobie przeczytacie.
emi3822
Użytkownik
Użytkownik

Re: Borelioza

Postautor: grapfa » 15 cze 2018, 14:22

Niestety ilość kleszczy nie maleje a jeśli wiesz jak wyciągnąć kleszcza to minimalizujesz ryzyko zakażenia bo czas tu ma ogromne znaczenie. Na tej stronie można o tym poczytać http://www.kobieta.interia.pl/zdrowie/ne...Id,2593656 a warto bo takie informacje się bardzo przydają
grapfa
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: miro » 03 lip 2018, 10:11

Faktycznie jest to temat, który wraca do nas jak bumerang każdego lata i zbiera niestety duże żniwo.. Przykre jest to, że beztroskie zabawy w lesie czy na łące przechodzą powoli do historii. Nawet nie wiedziałem, że objawy boreliozy można tak łatwo mylić z innymi chorobami, czy nawet zmęczeniem. Dopiero na stronie https://boreliozaonline.pl/rozpoznanie-boreliozy/ przeczytałem o tym, jak to może wyglądać. Współczuję wszystkim, którzy borykają się z tą chorobą.
miro
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: piotrek » 14 lip 2018, 12:43

Ja ostatnio znalazłem w internecie ciekawy artykuł poradnikowy na temat tego, jak wykryć boreliozę . Dowiedziałem się z niego wielu bardzo ciekawych przydatnych wiadomości. Naprawdę wiele na ten temat można znaleźć w sieci.
piotrek
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Dla Kobiet