Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie Dla Mężczyzn

Budowa domu - izolacja murów

Dział przeznaczony do tzw. "Męskich" pogaduch.

Budowa domu - izolacja murów

Postautor: Inaryn » 11 sty 2018, 12:02

Czy ktoś z was budował może niedawno dom lub własnie buduje? Jesli tak to możecie mi powiedzieć coś w kwestii izolacji murów? Chciałbym wiedzieć czy dobrym rozwiązaniem będzie iniekcja gruntu geoiniekt? Z góry wielkie dzięki za odpowiedź
Inaryn
Użytkownik
Użytkownik

Re: Budowa domu - izolacja murów

Postautor: karii » 16 sty 2018, 13:01

Ja zrobiłbym inaczej zamiast wszystko przerabiać, dałbym stalową kratę od Sakostalu i do takiego stelaża dałbym watę bądź styropian.
karii
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Molka » 16 lut 2018, 23:40

Jeśli chodzi o krem iniekcyjny do murów, który będzie chronił przed wilgocią kapilarną, to bardzo dobrze sprawdza się https://remont.biz.pl/sklep/osuszanie-m ... cyjny.html . Nie jest bardzo drogi, a bardzo skuteczny. Może być stosowany do ścian z pełnej cegły, ścian szczelinowych a także tych z kamienia i ścian murowanych z rdzeniem kamiennym.
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: miro » 26 lut 2018, 14:12

Na temat iniekcji nie mam zielonego pojęcia... Natomiast więcej szczegółów na temat docieplenie domu znajdziesz na stronie Docieplajdom.pl. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne materiały. Wybór jest naprawdę szeroki a i jakość materiałów najwyższa!
miro
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: bakerdonald » 19 kwie 2018, 10:10

jakie polecacie materiały termoizolacyjne do izolacji małego domku w lesie? Czy zwykła izolacja wystarczy, czy może jest na rynku coś ciekawszego.
bakerdonald
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Dla Mężczyzn