Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Chlamydia

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Chlamydia

Postautor: 26terpdene » 14 gru 2017, 13:32

Hej, jestem przerażona i nie wiem co myśleć ani co robić - mam przyjaciółkę która u mnie często przesiaduje, wczoraj przyznała mi się, ze skoczyła gdzieś w bok i złapała chlamydie kilka miesięcy temu, wyszło jej w cytologii. Jestem przerażona bo nie chce sie zarazić, czytałam, ze można np przez używanie tej samej toalety ale ile stron o tym, tyle opinii, był ktoś z Was w takiej sytuacji albo wiece coś na ten temat? Błagam, pomocy.. Mieszkam z facetem, planujemy ślub i dzieci i nie chce żeby skok w bok mojej koleżanki zawazyl na mojej przyszłości czy zdrowiu, jak można sie przed tym ustrzec?
26terpdene
Użytkownik
Użytkownik

Re: Chlamydia

Postautor: yesti » 21 gru 2017, 13:04

To może najlepiej byłoby pójść do lekarza? poza tym to nie jest choroba śmiertelna, to się leczy i to z powodzeniem i skutecznie
yesti
Użytkownik
Użytkownik

Re: Chlamydia

Postautor: jowijowitka » 23 sty 2018, 14:00

Najlepiej udać się do specjalisty lekarza czy farmaceuty. Moim zdaniem dobrze udać się do najbliższej apteki, dowiedz się jak sobie z tym radzić i tak dalej. Tu masz adresy aptek z Twojej okolicy https://ktomalek.pl/apteki więc w wolnym czasie sprawdź, jeśli w dalszym ciągu czegoś szukasz.
jowijowitka
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark