Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie Dla Mężczyzn

Części samochodowe - 20% zniżki

Dział przeznaczony do tzw. "Męskich" pogaduch.

Części samochodowe - 20% zniżki

Postautor: lanndrrik » 02 cze 2017, 13:55

Szukacie świetnego sklepu internetowego czy miejsca gdzie możecie zamówić w dzisiejszych czasach, oryginalne części honda civic ? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie do Honda Plaza niesamowici specjaliści z najlepszymi częściami do Hondy !
lanndrrik
Użytkownik
Użytkownik

Re: Części samochodowe - 20% zniżki

Postautor: Olaffowy3 » 23 sie 2017, 11:17

Szkoda ze wczesniej nie wiedzialem na pewno bym skorzystal :) Teraz jednak mam zbedne części i musze się ich jakoś pozbyć. Wystawiłem ogłoszenie i już znalazłem kuriera, który mi je przwiezie. Przecież nie każdy weźmie silnik albo całą maskę:P A na stronce https://www.pogotowiepaczkowe.pl/czesci ... e-kurierem znajdziecie taką ofertę bez problemu
Olaffowy3
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: roksanaszczep » 19 mar 2018, 9:18

a czy sprzedajecie też silniki hydrauliczne? Mój mąż kazał mi szukać po sieci takich silników, ale ja nie mam pojęcia wgl gdzie to znaleźć. Będę wdzięczna za pomoc.
roksanaszczep
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Bernwald3 » 20 mar 2018, 10:38

Wiecie o tym, że firma http://skup-samochodow24h.pl/ skupuje auta praktycznie każdej marki i do tego płaci za auto od razu gotówką? Myśle, że nie jedna osoba będzie zainteresowana sprzedażą swojego samochodu właśnie w tym skupie, bo mają naprawdę ciekawe usługi.
Bernwald3
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Molka » 14 kwie 2018, 9:59

Ja najczęściej zamawiam części do samochodu przez internet, bo zauważyłam, że tak się bardziej opłaca. Ostatnio na przykład zamawiałam skrzynię biegów na skrzynie-biegow.pl. Co skłoniło mnie to wyboru tej firmy? Dobre opinie oraz to, że udzielają aż 2-letniej gwarancji na zamówione u niech skrzynie biegów. Mogłam też liczyć na ich fachową pomoc i doradztwo ;)
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: bakerdonald » 18 kwie 2018, 12:04

a czy w tych sklepach znajdę również części ligier? Jeśli tak, to może zdecyduję się na zakup, ponieważ ciężko znaleźć w sklepach części do tego modelu.
bakerdonald
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Dla Mężczyzn