Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Części samochodowe

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Części samochodowe

Postautor: haniadyk » 12 mar 2018, 15:24

W jakich miejscach kupujecie zazwyczaj części do waszych samochodów? Wiem , że wybór jest duży i pewnie zazwyczaj szukacie czegoś lokalnie. Mi jednak udało się trafić na dobrą stronę internetową. MotoSzef https://motoszef.pl/ to sklep z częściami w dobrych cenach
haniadyk
Użytkownik
Użytkownik

Re: Części samochodowe

Postautor: nietek » 05 kwie 2018, 17:52

Kupujecie oryginalne części czy zamienniki? Co jest lepszym rozwiązaniem?
nietek
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: roksanaszczep » 17 kwie 2018, 9:35

potrzebuję kupić do samochodu jakiś filtr, ale nie mam zielonego pojęcia jaki. Znalazłam coś takiego filtry hepa, ale nie jestem pewna czy to będzie odpowiednie. Będę wdzięczna za pomoc.
roksanaszczep
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: yesti » 17 kwie 2018, 11:12

Zawsze można poszukać w sieci, wybór jest spory, ale nie szedł bym po taniości
yesti
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Ariel » 19 kwie 2018, 12:37

A znacie może ten sklep z klockami hamulcowymi? Bo kiedyś obiło mi się o uszy, że jest całkiem niezły i przystępny cenowo.
Ariel
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: bakerdonald » 25 kwie 2018, 7:53

Ja bardzo lubię wyszukiwać części samochodowych i potem je regenerować. Niestety czasami nie mam odpowiedniego sprzętu do tego, dlatego obecnie szukam kogoś, kto zajmuję się czymś takim jak regeneracja wałów napędowych w krakowie. Jeśli znacie kogoś takiego, to będę wdzięczny za informację o takich firmach lub osobach. Zależy mi na czasie, więc szukam solidnych i słownych firm.
bakerdonald
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Molka » 25 kwie 2018, 21:31

Moim zdaniem wybór sklepu zależy od części, jakiej aktualnie potrzebujemy. Mi ostatnio na przykład była potrzebna na wymianę żarówka samochodowa, a że nie chciało mi się biegać po sklepach, zamówiłam ją sobie na https://seltrade.pl/zrodla-swiatla-zarowki/zarowki-samochodowe. Pasowała idealnie, więc jak widać, kupując przez internet wcale nie trzeba się pomylić, jak niektórzy myślą :)
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Aleksandra » 29 maja 2018, 10:16

Gdy już dokonujecie jakichś zmian w Waszych samochodach, to gdzie pozbywacie się starych, zużytych części? Wiele z nich za całkiem niezłe pieniądze sprzedać można w różnych skupach. Dobrym przykładem jest https://skupujemykatalizatory.pl/ gdzie sprzedać można katalizator za kilkaset złotych. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że niektóre części kosztować mogą całkiem sporo pieniędzy.
Aleksandra
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark