Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Czy należy inwestować w doradztwo biznesowe dla firm?

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Czy należy inwestować w doradztwo biznesowe dla firm?

Postautor: roksanaszczep » 15 cze 2018, 12:28

Dzień dobry!

Dostałem ofertę nowej pracy. Rozważam nad przyjęciem tej oferty, ponieważ nie wiem czy mam kwalifikację do takiej pracy. Firma zajmuję się identyfikacją ryzyka. Moje niepewności wynikają z tego, że nigdy nie trudniłem się w takiej firmie i nie mam doświadczenia na takie stanowisko. Co byście zrobili w takim przypadku? Proszę o jakiekolwiek wsparcie.
roksanaszczep
Użytkownik
Użytkownik

Re: Czy należy inwestować w doradztwo biznesowe dla firm?

Postautor: Melaska » 16 cze 2018, 8:33

Jak najbardziej. Generalnie albo dobre szkolenie, albo stała współpraca ze sprawdzoną firmą powinna wam wyjść na dobre. Co do takich usług dla firm to może również zainteresuje was oferta od http://status.pl Skierowana jest ona do posiadaczy nieruchomości mieszkaniowych. Status z Warszawy zajmuję się kompleksowym zarządzaniem, administracją oraz usługami księgowymi, doradczymi, czy też prawnymi jeżeli chodzi o ten sektor.
Melaska
Użytkownik
Użytkownik

Re: Czy należy inwestować w doradztwo biznesowe dla firm?

Postautor: Venezia » 28 cze 2018, 21:52

Myslę, że tylko mozna na tym zyskać. Oczywiście jesli skorzysta sie z usług firmy znającej sie na rzeczy. Moge Wam polecić taką, która zajmuje sie organizacją imprez firmowych w Warszawie Wprawdzie to zupełnie inny temat, choc nie do końca, bo tego typu firmy poprzez zorganizowanie konferencji czy spotkań maja bezpośredni wpływ na rozwój firmy. Organizacją imprez firmowych w Warszawie zajmuje się firma eventconcept. Bardzo rzetelni i rzutcy w działaniu.
Venezia
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark