Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Czy opłaca się kupować meble przez internet

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Czy opłaca się kupować meble przez internet

Postautor: roksanaszczep » 16 maja 2018, 11:39

Cześć,

zastanawiam się czy warto kupowac meble w magazynach internetowych. Ceny są atrkcyjne oraz wiele niższe aniżeli w stacjonarnych sklepach, jednakże nie można danego artykułu zobaczyć przed zakupem. Zastanawiam się nad tym sklepem z meblami do kuchni. Macie jakiekolwiek doświadczenia w tej dziedzinie? Chcę w następnym miesiącu już kupować kolejne meble , dlatego chce poznać waszą opinie na owy temat

Pozdrawiam
roksanaszczep
Użytkownik
Użytkownik

Re: Czy opłaca się kupować meble przez internet

Postautor: domi78 » 21 maja 2018, 12:46

Jeśli to sklep sprawdzony to pewnie że się opłaci. W internecie masz większy wybór mebli. Sama też rozglądam się za meblami do domu i najczęściej to najpierw czytam jakies porady, blogi itd. Bardzo ładne i nowoczesne meble do mieszkania widziałam tutaj http://www.bdmeble.pl/klasa-styl-szyk-kolekcja-calpe/ . Warto zobaczyć ich kolekcję do salonu. Sama zastanawiam się który będzie pasował do mojego salonu.
domi78
Użytkownik
Użytkownik

Re: Czy opłaca się kupować meble przez internet

Postautor: Molka » 21 maja 2018, 12:59

Pewnie, że się opłaca. I tutaj już nawet nie chodzi o to, że sklepy internetowe mają często bardzo atrakcyjne ceny, ale przede wszystkim o wygodę. My na przykład zamawialiśmy meble do kuchni przez internet, a dokładniej za pośrednictwem http://www.jago-kuchnie.com.pl/kontakt.html. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru, na początku mieliśmy trochę obaw, ale okazało się, że niepotrzebnie. Meble są naprawdę dobrej jakości, wyglądają na solidne, takie, które pewnie posłużą nam przez wiele lat ;)
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark