Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Czy opłaca się kupować meble przez internet

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Czy opłaca się kupować meble przez internet

Postautor: roksanaszczep » 16 maja 2018, 11:39

Cześć,

zastanawiam się czy warto kupowac meble w magazynach internetowych. Ceny są atrkcyjne oraz wiele niższe aniżeli w stacjonarnych sklepach, jednakże nie można danego artykułu zobaczyć przed zakupem. Zastanawiam się nad tym sklepem z meblami do kuchni. Macie jakiekolwiek doświadczenia w tej dziedzinie? Chcę w następnym miesiącu już kupować kolejne meble , dlatego chce poznać waszą opinie na owy temat

Pozdrawiam
roksanaszczep
Użytkownik
Użytkownik

Re: Czy opłaca się kupować meble przez internet

Postautor: domi78 » 21 maja 2018, 12:46

Jeśli to sklep sprawdzony to pewnie że się opłaci. W internecie masz większy wybór mebli. Sama też rozglądam się za meblami do domu i najczęściej to najpierw czytam jakies porady, blogi itd. Bardzo ładne i nowoczesne meble do mieszkania widziałam tutaj http://www.bdmeble.pl/klasa-styl-szyk-kolekcja-calpe/ . Warto zobaczyć ich kolekcję do salonu. Sama zastanawiam się który będzie pasował do mojego salonu.
domi78
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Molka » 21 maja 2018, 12:59

Pewnie, że się opłaca. I tutaj już nawet nie chodzi o to, że sklepy internetowe mają często bardzo atrakcyjne ceny, ale przede wszystkim o wygodę. My na przykład zamawialiśmy meble do kuchni przez internet, a dokładniej za pośrednictwem http://www.jago-kuchnie.com.pl/kontakt.html. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru, na początku mieliśmy trochę obaw, ale okazało się, że niepotrzebnie. Meble są naprawdę dobrej jakości, wyglądają na solidne, takie, które pewnie posłużą nam przez wiele lat ;)
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: miro » 02 lip 2018, 10:51

Większość swoim mebli zamówiłem przez interent. I w sumie nie tylko mebli, bo moim ostatnim zakupem był wspaniały materac do sypialni. Chodziłem trochę po sklepach, ale nie mogłem się zdecydować na żaden konkretny, aż któregoś razu trafiłem na stronę materace-viscotherapy.pl i podjąłem męską decyzję. Kupiłem materac z pianki termoelastycznej za 1799 zło. To 1,5 tysiąca taniej niż podobne produkty w sklepach stacjonarnych. Więc jak widzisz – opłaca się!
miro
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: mario88 » 08 lip 2018, 15:13

My teraz zamawialismy z zona online w salonie agata i zalapalismy sie na ta promocje -30% :) Super opcja, bo czas zaoszczedzony, a meble po tygodniu juz zostaly dostarczone.
mario88
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: AgniechaL » 13 sie 2018, 15:39

Ja jak robiłam remont mieszkania wszystkie meble zamówiłam przez internet. Z różnych sklepów - owszem kilka trzeba było zwrócić, bo ostatecznie coś nie pasowało lub wymienić na inne, ale z tym nie było problemów.
AgniechaL
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Madameadame2 » 16 sie 2018, 11:10

Ja w sumie też :) Nie widzę w tym nic złego, spokojnie da się wszystko fajnie dopasować. Jak będziecie na etapie robienia łazienki to zajrzyjcie na https://krzemien.com.pl/products/umywalki-duze Ich propozycje kompletów łazienkowych i całej armatury na pewno przypadną wam do gustu
Madameadame2
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark