Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny Reklama Reklama stron

Dla sklepów internetowych

Masz swoją stronę? Zaprezentuj ją nam!

Dla sklepów internetowych

Postautor: agniesia224 » 16 lis 2017, 10:45

Cześć. Jeśli chcecie unowocześnić i przede wszystkim usprawnić swój sklep internetowy, to z całego serca polecam firmę Sucro. Wykonuje one profesjonalne projekty sklepów KQS oraz odpowiada za ich wdrażanie. Dzięki nim zarządzaniem moim małym e-biznesem stało się znacznie łatwiejsze, szybsze i wygodniejsze. Ponadto firma działa szybko i sprawnie, już w ciągu kilku dni wykonali mój projekt, w którym uwzględnili wszystkie indywidualne prośby. Polecam więc śmiało. Pełną ofertę znajdziecie tutaj - http://www.sucro.pl/
agniesia224
Użytkownik
Użytkownik

Re: Dla sklepów internetowych

Postautor: Olaffowy3 » 11 gru 2017, 21:13

Sklep internetowy równiez nie poradzi sobie bez sprawnej reklamy. W sieci jest pełno bardzo podobnych sklepów ofertujących podobne a nawet często takie same towary. Polecam dlatego postawić na sprawna reklame do swoich sklepów. Wydaje mi się, że nic lepiej nie sprawdzi się od pozycjonowania. Jezeli zainteresuje was ta reklama to polecam zaznajomić się z ofertą firmy Fox Strategy - pozycjonowanie wrocław zajmują się tym na co dzień :)
Olaffowy3
Użytkownik
Użytkownik

Re: Dla sklepów internetowych

Postautor: Magdula88 » 14 lut 2018, 9:19

W sklepach internetowych bardzo ważny jest wybór odpowiedniego kuriera. Bardzo waznym czynnikiem jest cena, ale kurier także musi wykazywać się profejonalizmem i terminowością. Teraz ludzie mają taki wybór, że nawet różnica w cenie 1zł może przeważyć o wyborze sklepu, a tą różnice można zrobić na wysyłce. U mnie świetnie sprawdza się profesjonalny tani kurier DPD. Poczytajcie na stronie https://www.szybkikurier.eu/kurier-dpd o ich opcjach ale również możecie zapoznać się z innymi kurierami, bo jest to pośrednik kurierski
Magdula88
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Reklama stron