Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie Dla Kobiet

Dobra dieta oczyszczająca

Dział przeznaczony dla tzw. "Babskich" pogaduch.

Dobra dieta oczyszczająca

Postautor: andy431 » 17 lut 2018, 18:19

Macie problemy z nadwagą i chcecie szybko schudnąć? Jakie diety polecacie?
Jest teraz mnóstwo dostępnych w internecie i zastanawiam się na jakiej diecie udałoby mi się schudnąć.
Czytałam sporo o dietach oczyszczających. Wiele osób je chwali, to pomaga im schudnąć.
Dobra jest takadieta oczyszczająca?
andy431
Użytkownik
Użytkownik

Re: Dobra dieta oczyszczająca

Postautor: jowijowitka » 07 mar 2018, 17:34

W internecie powstają na bieżąco poradniki o zdrowiu to poczytaj sobie jeszcze w kilku innych miejscach i dopiero decyduj. Od siebie mogę dodać ktomalek.pl mają swój blog, gdzie publikują informacje o zdrowiu. Sprawdź w wolnej chwili.
jowijowitka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Muvidea » 09 mar 2018, 10:18

Podobno niezła jest dieta płynna/koktajlowa. Soki, zupy i tylko płynne pokarmy przez kilka dni. Sądzę, że jeśli wykorzystuje się faktycznie wyłącznie owoce i warzywa, to można się poczuć dużo lepiej po takim detoksie.
Muvidea
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: yesti » 14 mar 2018, 11:11

Na pewno jak chce się przejść dietę oczyszczającą, to potrzeba jednak wiedzy na ten temat, żeby sobie nie zaszkodzić.
yesti
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: miro » 19 mar 2018, 14:29

Pozytywne opinie słyszałem o diecie Oxy. Może nie jest to typowo dieta oczyszczająca, ale jeden z jej etapów ma za zadanie oczyszczenie organizmu z toksyn. Więcej na jej temat można przeczytać na http://dietaabc.pl/zdrowie/dieta-oxy-zasady-etapy-efekty-diety/. Nie wszyscy jednak mogą ją stosować. Warto przeczytać, co jest przeciwwskazaniem.
miro
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: joanna3803 » 22 mar 2018, 22:52

Najlepiej oczyszcza dieta dr.Dąbrowskiej polecam .
joanna3803
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: astera » 27 mar 2018, 6:54

Najlepiej to iść do dietetyka po dietę.
astera
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: BożenaMikula » 01 kwie 2018, 21:56

Ja preferuję tradycyjnie- ćwiczenia i dieta. Efekty pojawiły się wcześniej bo zaczęłam dosyć wczesnie nosić bieliznę modelująca i antycellulitową od orirose http://orirose.pl/ Schudłam już 14 kg a do osiągnięcia celu brakuje jeszcze 6kg :)
BożenaMikula
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: FunnyG » 14 kwie 2018, 22:56

Też potwierdzę że dieta opracowana na bazie diety dr dabrowskiej moze byc strzałem w 10. jesli ktos chce zrzucic z siebie cały ten balast zimowego ciezkiego żarełka... Ja osobiście od maja zaczynam ten post owocowo-warzywny http://macrobiosbar.pl/detox/ umówiłam sie ju wlasnie z macro bios bar na dowoz prowiantu rano do poracy. Mam opcje 14 dniowa mam nadzieje, ze to wystarczy zeby poczuc sie wreszcie lekko jak na wiosne przystalo
FunnyG
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Molka » 18 kwie 2018, 21:18

Przeprowadzenie oczyszczania organizmu na wiosnę to jak najbardziej dobry pomysł. Jednak w dzisiejszym świecie jesteśmy narażeni na tyle toksyn i innych szkodliwych związków, że sama dieta może nie wystarczyć. Warto wziąć pod uwagę decyzję o profesjonalnej kuracji http://fivren.com/ - dzięki niej w ciągu miesiąca można pozbyć się z ciała toksyn, pasożytów oraz różnych związków, które są szkodliwe dla organizmu. Efekt? Więcej energii, ładniejsza skóra i cera, mniej problemów trawiennych i ogólnie lepsze samopoczucie ;)
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Następna

Wróć do Dla Kobiet