Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie Dla Mężczyzn

Domy drewniane

Dział przeznaczony do tzw. "Męskich" pogaduch.

Domy drewniane

Postautor: BożenaMikula » 07 gru 2017, 0:27

Co myślicie o takich drewnianych domach? Z tego co się orientuję to domy z drewna nie muszą być wcale tymczasowym miejscem zamieszkania. Są również drewniane domy całoroczne które są równie wytrzymałe jak te zwykłe, a jednak jest to lepsza inwestycja choćby pod kątem zdrowotnym
BożenaMikula
Użytkownik
Użytkownik

Re: Domy drewniane

Postautor: yesti » 14 gru 2017, 13:55

Nie jestem co do tego przekonany
yesti
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: bakerdonald » 23 kwie 2018, 8:50

moim zdaniem do tego typu remontów odpowiednie będą taśmy tkaninowe. Używałeś już takich? Jeśli nie to myślę, że nie pożałujesz. Ja obecnie tylko używam takich, gdy mam jakiś remont.
bakerdonald
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Marudnik » 11 maja 2018, 18:45

Sam nie wiem, jednak domy murowane wydają mi się bardziej trwałe... Ale może to tylko takie wrażenie :s
Marudnik
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: emi3822 » 27 maja 2018, 18:05

Mnie dokładnie tak samo, domy murowane wydają się dużo bardziej trwałe i chyba wolałabym już taki dom. Szczególnie, że teraz jest dużo różnych ciekawych projektów. Między innymi na stronie https://www.dominanta.pl/ znajdziecie fajne propozycje.
emi3822
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: minimek9 » 07 lip 2018, 22:14

W naszej kulturze jesteśmy nauczeni do tych murowanych domów, no ale popatrzcie na domy w USA. Tam właściwie każdy dom jest drewniany i ludzie w nich mieszkają lata :) Taki dom się normalnie ociepla, więc jak ktoś obawia się, że przy cięższej zimie może być ciężko przetrwać, to nie potrzebnie. Takie śliczne, w ładnym designie widziałam na https://drewnolandia.pl/ . Przyznam, że przemknął mi przez myśl pomysł, żeby kupić działkę i postawić na niej taki domek. Przynajmniej nie trzeba czekać na jego długotrwałą budowę ;)
minimek9
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: miro » 09 lip 2018, 11:39

Chłopaki, gdzie mogę znaleźć tanie projekty domów? Wszędzie, gdzie nie wchodzę to ceny są jakieś z kosmosu. Ja wiem, że projekt musi swoje kosztować, ale ja też mam swój budżet i nie mogę sobie pozwolić na projekt, który kosztuje prawi 10 tys. złotych. Czy możecie podsunąć mi jakieś sprawdzone strony z projektami?
miro
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Dla Mężczyzn