Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny Reklama Reklama forów

Forum dla Graczy Hamachi

Masz swoje forum? Zaprezentuj je nam!

Forum dla Graczy Hamachi

Postautor: Misteriol » 08 wrz 2012, 21:59

To jest forum specjalnie dla graczy chcących zagrać z kimś za pomocą łącza/sieci hamachi . http://www.gryhamachi.pun.pl/forums.php

Na podstawie ktoś chce zagrać podaje nazwe , hasło sieci itp lub normalnie GG i gady sie dogaduje .

Pozdrawiam i Zapraszam .
Misteriol
Użytkownik
Użytkownik

Re: Forum dla Graczy Hamachi

Postautor: bajbus » 09 wrz 2012, 2:27

Fuck!!! Pun.pl i jeszcze mialbym na tym czyms grac? Masakra taka ze wgl szkoda gadac :facepalm:
Zapraszam:

Forum reklamowe ad-master.pl
Wykonuje odplatnie instalacje i
konfiguracje skryptow MyBB
phpbb3 IPBoard info pod nr gg
41863130
bajbus
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Salvador » 09 wrz 2012, 9:54

Nie ma co oceniać. Zero wkładu z Twojej strony.
Zalecam kupno domeny i hostingu, nie kosztuje to majątek, a forum będzie wyglądało bardziej profesjonalnie ;)
Awatar użytkownika
Salvador
Administrator
Administrator

Postautor: Misteriol » 09 wrz 2012, 10:16

Widze administratorze dorosnij :) to jedno . Druge tak to forum gotowe krotkie zrobione w raptem 30sec dla graczy ktorzy chca tylko pograć z kims dla luzu hamachi jesli ktoś tego nie rozumie to niech dorośnie .
Żeby bulić kase lub meczyć sie do takiego czegoś to szkoda czasu . Jak coś zapraszam na moje forum i strone dla graczy diablo : ******

To kopia z tre cos tam reklama jakby co .
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2012, 10:23 przez Salvador, łącznie zmieniany 1 raz
Powód: 1 wątek = reklama jednej strony
Misteriol
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Salvador » 09 wrz 2012, 10:22

Zacznijmy od tego, że na forum stosujemy konstruktywna krytykę, jeżeli boisz się negatywnych ocen nie reklamuj się na takich forach - To raz.
Dwa: Na prawdę żałujesz 10zł? Domeny nie są drogie, a koszty domeny mogą Ci się zwrócić dzięki reklamom.
Awatar użytkownika
Salvador
Administrator
Administrator

Postautor: bajbus » 09 wrz 2012, 10:46

A jesli chodzi o mnie gdybym mial zalozyc forum na tym czyms i potem mialbym cos takiego zareklamowac zeby sciagnac ludzi to musialbym sie chyba nie zle rombnac w glowe jesli chcesz miec profesjonalne forum dla graczy hamaci zglos sie do nie dasz te 20pln i postawie ci forum na podczciwym skrypcie z fajnym stylem i wtedy napewno przyciagniesz ludzi na forum oraz do gry ale zrobisz jak uwazasz jak cos kontakt znajdziesz w podpisie pzdr :D
Zapraszam:

Forum reklamowe ad-master.pl
Wykonuje odplatnie instalacje i
konfiguracje skryptow MyBB
phpbb3 IPBoard info pod nr gg
41863130
bajbus
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: tomek0o7 » 09 wrz 2012, 12:22

Nikt tutaj nie będzie Ci słodził jeżeli np. strona, forum, blog wygląda jak nie powiem co. Gdy zarejestrowałem się na to forum, posiadałem zrobioną przez siebie stronę wyglądała może trochę lepiej od Twojego forum. Dzięki krytyce zrobiłem coś co jest o niebo lepsze od poprzedniego zamysłu. Radziłbym się nie rzucać jak wesz na grzebieniu w momencie gdy nie masz racji. Nikt nikomu tu źle nie radzi. :dodgy:
Chcesz naprawić swoją instalację satelitarną? Zapraszamy na serwis instalacji antenowych Wrocław
tomek0o7
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Reklama forów