Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny Reklama Reklama forów

Forum miłośników zwierząt domowych.

Masz swoje forum? Zaprezentuj je nam!

Forum miłośników zwierząt domowych.

Postautor: ahaed » 22 wrz 2012, 14:32

Obrazek

zwierzeta-domowe.pl
„Jesteśmy po to, żeby pomagać”

Forum zwierzeta-domowe.pl zajmuje się tematyką wszystkich zwierząt domowych. Nie ważne czy twój pupil jest duży, mały, popularny a może egzotyczny, każde zwierze jest wyjątkowe i każde wymaga naszej opieki. Szczęśliwy pupil, to zdrowy pupil, dlatego będziemy dokładać wszelkich starań abyście mogli jak najlepiej poznać zwierzę, które postanowiliście, a może dopiero planujecie zabrać pod swój dach.

Założenia forum są proste, to Wy: użytkownicy forum i właściciele zwierząt domowych jesteście jego podstawą. Liczymy na to, że będziecie dzielić się swoją fachową wiedzą z innymi użytkownikami co prowadzić będzie do powstawania ciekawych dyskusji na wysokim poziomie, które pozwolą na jak najlepsze poznanie zachowania i wymagań naszych pupili.

Forum zwierzeta-domowe.pl chce również pomagać w zmniejszaniu liczby bezdomnych zwierząt. Planujemy powstanie działu „Adopcje” gdzie umieszczać będzie można informacje o zwierzętach szukających domu, oraz działu „Pomagamy” gdzie informować będziemy o schroniskach potrzebujących wsparcia finansowego, karm dla zwierząt itp.

Zwierzeta-domowe.pl to również miejsce, w którym możecie „pochwalić” się waszymi podopiecznymi w postaci zdjęć, filmów, opisów itp.
Na forum znajduje się także dział „giełda”, na której możecie: sprzedać, kupić, wymienić bądź oddać akcesoria zoologiczne. Dopuszcza się również umieszczania ogłoszeń dotyczących zwierząt, po uprzednim skonsultowaniu tego z administracja forum.

Forum ma na celu ciągły rozwój, tak aby sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających użytkowników i właścicieli zwierząt domowych. Dlatego zapraszamy wszystkich do brania czynnego udziału w dyskusjach oraz zadawania nurtujących was pytań dotyczących zwierząt domowych.

Przypominamy również, że użytkownicy forum mogą, ale nie muszą udzielać odpowiedzi na wasze pytania. Jesteśmy tutaj z własnej nieprzymuszonej woli i nikt nie dostaje za to wynagrodzenia.

Administracja forum


http://zwierzeta-domowe.pl/
ahaed
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2012, 14:30

Wróć do Reklama forów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron