Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Gdzie kupię wydajne opony do mojego samochodu?

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Gdzie kupię wydajne opony do mojego samochodu?

Postautor: roksanaszczep » 22 cze 2018, 13:47

Czesć,

interesują mnie sprawdzone opony Kelly na lato, bo - za oknami robi się znów coraz cieplej a ja nie chce zostawiać tegoż znaczącego zakupu na ostatnią chwilę. Czy ktokolwiek zna tegoż partnera? Zalezy mi przede wszystkim na bezpieczeństwie i luksusie jazdy.

Dziękuję z góry i dziękuję za rady
roksanaszczep
Użytkownik
Użytkownik

Re: Gdzie kupię wydajne opony do mojego samochodu?

Postautor: kali77 » 25 cze 2018, 12:33

Najczęściej pytam o nie w warsztacie.
kali77
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: kwadrat22 » 21 sie 2018, 17:11

Fajnie, że pytasz o wydajne opony. Non stop widzę tematy z serii: "gdzie kupię tanie opony?" czy "tanie opony, szybko pomocy!"... Szkoda słów... opony mają zapewnić bezpieczeństwo i wydajność, fajnie, że to rozumiesz. Teraz po kolei. Na stronie https://www.continental-opony.pl/samoch ... lnosci/ssr masz fajny tekst na temat opon samonośnych. To takie opony przyszłości, które zapewniają mniejsze zużycie benzyny (tak, wiem, brzmi dziwnie, ale przeczytaj o co chodzi w tekście), a także komfort i bezpieczeństwo. Jestem pewny, że się do nich przekonasz ;)
kwadrat22
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: nicholas » 16 sty 2019, 18:54

Ja zimowe opony do swojego samochodu kupowałem tutaj https://doopla.pl/zima . Bardzo sobie chwalę ten zakup. Też jestem zdania, że komfort i bezpieczeństwo na drodze przede wszystkim. Opony, które kupiłem spełniają te warunki. Zajrzyj sobie i sprawdź, czy mają to, czego akurat szukasz.
nicholas
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: reszka » 12 lut 2019, 16:46

W tej kwestii niestety nie pomogę, ponieważ tym tematem zajmuje się mąż. Mogę za to podać namiar na wulkanizację mobilną https://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa-czeladz/ , z której skorzystałam, jak poważnie uszkodziłam oponę podczas jazdy. Teraz już mam namiar w telefonie, bo może jeszcze okazać się potrzebny.
reszka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Molka » 17 lut 2019, 10:42

Z tego, co się orientuję, to w Puszczykowie niedaleko Poznania - stolicy Wielkopolski, jest jakaś dobra hurtownia opon. Może warto byłoby się tam wybrać? Mają tam opony pony letnie, zimowe oraz całoroczne, więc na pewno wybierzesz odpowiednie dla siebie. Dostępne są tam również inne artykuły - felgi, kołpaki itp, więc myślę, że warto się rozejrzeć :)
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: mario88 » 24 lut 2019, 22:03

Nam się udało bo kupowaliśmy teraz samochód, mazdę w salonie Klimczak w Częstochowie i w bardzo dobrej cenie dostaliśmy do niej opony też. W ogóle świetna obsługa i oferta tam jest. Lepszego auta bym chyba nie wybrał w tej cenie
mario88
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark