Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie Dla Mężczyzn

Hale stalowe jaka firma?

Dział przeznaczony do tzw. "Męskich" pogaduch.

Hale stalowe jaka firma?

Postautor: jaccmajrzak » 12 maja 2015, 14:13

Jaka firma najlepsza jeśli chodzi o budowę i konstrukcję hal stalowych ? No chyba jest tylko jedno wyjście i jest nim firma Montex i ich świetne realizacje, właśnie hale stalowe stawiają na wybitnym poziomie !
jaccmajrzak
Użytkownik
Użytkownik

Re: Hale stalowe jaka firma?

Postautor: yesti » 12 maja 2015, 15:14

A skąd taka pewność? Budowali już dla Ciebie halę i wyposażali ją? Z tego co wiem to najlepiej mieć kilku fachowców, by na każdy na konkretnym etapie zrobił swoją robotę. Najpierw firme odpowiedzialną posadzki przemysłowe na zarembaposadzki.pl, które przeznaczone są do magazynów, hal i takich większych konstrukcji. Następnie kogoś innego do stawiania hali. A jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o ceny?
yesti
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: wakrun » 30 cze 2015, 14:03

Zaremba to rzeczywiście świetna firma, z której usług warto korzystać:)
wakrun
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: nicholas » 19 lip 2015, 13:06

Myślę, że znane o dobrych firmach dowiesz się od znajomych, którzy też inwestowali w budowę hali. Druga sprawa to materiały, z jakich będziesz korzystać. Wiem, że w Polsce dobry producent blachy trapezowej to firma RBT. Może o nich słyszałeś. Nie śpiesz się z wyborem, tylko przejrzyj na spokojnie oferty.
nicholas
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: wakrun » 08 wrz 2015, 14:53

My już halę postawiliśmy, a teraz musimy jeszcze kupić odpowiednie pojemniki na mięso z Erg-System, żeby dostarczać klientom zawsze świeże produkty:)
wakrun
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: marsjanka » 16 paź 2015, 12:49

Takie pojemniki są rzeczywiście bardzo przydatne, jeżeli chcemy zachować świeżość produktów żywieniowych.
marsjanka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: wakrun » 18 gru 2015, 12:11

Koło naszej hali musimy zamontować znaki drogowe pionowe. Dzięki temu będzie po prostu bezpieczniej.
wakrun
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Odwrtelwes » 10 mar 2016, 11:25

JA wybrałem firmę która zaoferowała mi postawienie hali w kilka tygodni i naprawde to zrobili , postawiłem tam profesjonalne plotery frezujące cnc, freezarki i inne urządzenia :) Uważam że hala stalowa to bardzo dobre rozwiązanie , lepsze niż hale ceglane.
Odwrtelwes
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: master » 20 mar 2016, 20:26

W kilka tygodni nikt tego nie zrobi. Raczej w to nie wierzę. Lepiej dłużej, a lepiej. Jak potrzebujesz kogoś od usług dekarskich, to jest np. http://skybasket.pl/
master
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Ajlar » 08 kwie 2016, 20:20

Firma http://www.ballyvesey.pl/ ma swojej ofercie hale magazynowe do wynajecia. Po co kupowac i utrzymywac caly czas, jak mozna wynajac? Moze to rowniez byc dobra opcja, prawda?
Ajlar
Użytkownik
Użytkownik

Następna

Wróć do Dla Mężczyzn