Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie Dla Kobiet

infekcja

Dział przeznaczony dla tzw. "Babskich" pogaduch.

infekcja

Postautor: jowijowitka » 19 mar 2018, 21:36

Miałam ostatnio spory problem z infekcją i myślałem, że sam przejdzie. W końcu jednak musiałam się wybrać do lekarza, żeby sobie z nią porodzić. Chodzi oczywiście o sprawy intymne. Dostałam Clotrimazolum w aptece i myślę, że niedługo mi przejdzie. Mam taką nadzieję przynajmniej:)
jowijowitka
Użytkownik
Użytkownik

Re: infekcja

Postautor: Molka » 16 kwie 2018, 13:18

Jeśli maść Ci pomogła, to bardzo dobrze. Jednak kiedy zdarzają Ci się infekcje miejsc intymnych, warto pomyśleć o profilaktyce. Przeczytaj sobie ten artykuł - dowiesz się z niego, co należy robić, aby takich infekcji w przyszłości uniknąć. No bo chyba zgodzisz się ze mną, że nawet jeśli da się to wyleczyć, to nic przyjemnego, prawda?
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: grapfa » 30 kwie 2018, 13:35

Też miałam jakiś czas temu paskudną infekcję, niestety nie obyło się bez antybiotyku a ja fatalnie znoszę takie kuracje, na szczęście farmaceutka poleciła mi probiotyk który mnie uchroni przed wyjałowieniem jelit i faktycznie tym razem nie miałam sensacji jelitowych podczas leczenia.
grapfa
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: AgniechaL » 10 maja 2018, 23:45

Z taką infekcja trzeba od razu do lekarza. Nie ma co czekać, aż się rozwinie większe paskudztwo...
AgniechaL
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: yesti » 11 maja 2018, 10:57

Jak pojawiają się problemy zdrowotne to chyba lepiej iść jednak do lekarza.
yesti
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: miro » 18 maja 2018, 12:58

Jeżeli Twój problem się powtarza, albo dopiero zacznie powtarzać, bo niestety jest to dość częste, to warto wykonać candida test. Moja narzeczona przechodziła to wielokrotnie i wiem, jakie jest to uciążliwie dla kobiety. Warto znać wroga i umiejętnie z nim walczyć.
miro
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: domi78 » 24 lip 2018, 8:01

Długo się zastanawiałam, jaka może być przyczyna mojego złego samopoczucia i częstych infekcji. Dopiero znajoma mnie uświadomiła, że mój organizm domaga się oczyszczenia z toksyn. Pokazała preparat, który sama zażywa. Jest to Detosil http://rabatowoblog.pl/detosil/ . Chyba poczytam dokładnie o stosowaniu tego naturalnego suplementu. Czy on naprawdę wspomaga oczyszczanie organizmu?
domi78
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Dla Kobiet