Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Jak miło spędzić wakacje z dzieckiem?

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Jak miło spędzić wakacje z dzieckiem?

Postautor: Jessica » 22 maja 2018, 23:43

Znacie może taką stronę jak globtroterek https://www.globtroterek.com/ ? Dowiedziałam się, że na ich stronie internetowej można znaleźć ciekawe propozycje na podróż z dzieckiem. Warto tam zajrzeć śmiało jako mama dwóch urwisów moge polecić.
Jessica
Użytkownik
Użytkownik

Re: Jak miło spędzić wakacje z dzieckiem?

Postautor: wakrun » 26 maja 2018, 13:43

Z dzieckiem to muszą być jakieś super atrakcje.
wakrun
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Molka » 12 cze 2018, 14:14

A znacie jakieś strony, na których można znaleźć propozycje miejsc, w które można pojechać ze zwierzakami? \W zeszłym roku niestety nie mogłam trafić na takie miejsce. Znalazłam wtedy co prawda hotel dla psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą, gdzie nasz pupil miał zapewnioną naprawdę dobrą opiekę i komfortowe warunki, było tam czysto, była klimatyzacja itp. Ale raz na jakiś czas chciałabym pojechać na wakacje z psiakiem. Znacie takie miejsca, gdzie można?
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Venezia » 28 cze 2018, 18:13

Dzieci na tyle podrosły, że najczęsciej juz wspominają o wakacjach w grupie innych dzieci, tam sie teraz czuja najlepiej. Dlatego tez juz najwyższy czas przejrzec oferty wakacyjne http://www.depka.com.pl/ Jest tu sporo interesujących wyjazdów na kolonie i obozy sportowe, warto zerknąc, bo za chwilę może byc problem z otrzymaniem odpowiedniego terminu.
Venezia
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Danielek » 29 cze 2018, 11:24

A ja właśnie myślę, że dla dzieci najbardziej odpowiednimi wakacjami jest kolonia. Pomaga nawiązać nowe znajomości i odpocząć, a dziecko jest na bieżąco pod stałą opieką wychowawcy.
Danielek
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark