Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny Strefa webmastera Pozycjonowanie i Reklama

Jak pozycjonujecie swoje strony?

Kompendium wiedzy nt. w/w tematów.

RE: Jak pozycjonujecie swoje strony?

Postautor: tomek0o7 » 05 maja 2012, 8:46

ja właśnie już dałem do pozycjonowania, bo sam zbytnio nie mam na to czasu :)
Chcesz naprawić swoją instalację satelitarną? Zapraszamy na serwis instalacji antenowych Wrocław
tomek0o7
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: adam_per » 05 maja 2012, 22:25

co za głupoty wypisujecie, ja mam strone na darmowym hostingu i wypozycjonowałem ją na drugie miejsce pod frazę "niepełnosprawny" za frajer, he he, zapewniam, prosto; choć fraza nie jest za bardzo "oblegana", ale mimo wszystko, przecież darmowy hosting i do tego bez optymalizacji pod wyszukiwarki, bez seo friendly prostych adresów
Awatar użytkownika
adam_per
Bywalec Forum
Bywalec Forum

Postautor: Kede » 06 maja 2012, 0:43

tomek0o7 pisze:Nie jest to takie drogie na allegro pozycjonowanie i bycie w TOP10 w google przez rok kosztuje okolo 150 zł.

Co za brednie tu czytam, aż się za głowe złapałem... Chyba top 10 na fraze "jaki najlepszy hosting polecacie mi bez reklam i najlepiej darmowy" za 150zł rocznie. Za 150zł rocznie to można co najwyżej dostać filtra w google i domena do wyrzucenia.
Jeżeli tak to top1 pod frazą "hosting" kosztowałby powiedzmy 1k rocznie. A ciekawe czy ktoś się podejmie obecnany w temacie za stawke niższą niż 3k miesięcznie / 36tys zł rocznie z umową. NIe mówie o dzieciach z allegro które kupują uslugę od blackhat'owca który spamuje fora i sprzedają jako "pozycjonowanie".

zapewniam, prosto; choć fraza nie jest za bardzo "oblegana", ale mimo wszystko, przecież darmowy hosting i do tego bez optymalizacji pod wyszukiwarki, bez seo friendly prostych adresów

To że strona stoi na darmowym hostingu nie ma najmniejszego znaczenia dla google. Seo friendly jest przydatne przy pozycjonowaniu podstron lub long tail (np. sklepy internetowe- produkty). Optymalizacja pod wyszukiwarki to podstawa ale Ty jej nie potrzebujesz.
Dlaczego? Adres twojej strony zawiera słowo kluczowe. Na stronie masz dość dużą gęstość keyworda -> 6 powtórzeń.
Jak widać ~240 backlinków wystarczyło na top 2.
Obrazek
2. Sprawa: fraza łatwa ale najważniejsze że ma sporo wyszukań.
Kede
Użytkownik
Użytkownik

Re: Jak pozycjonujecie swoje strony?

Postautor: Jaro070 » 30 maja 2012, 16:07

Ja dodaję reklamy na fora i linki w sygnaturkach. Od czasu do czasu wrzucam stronę do katalogów Premium.

@up
Na jakiej stronie są takie wykresy?
Chcesz zarabiać przez internet? Zapraszam cię na forum zarabianie przez internet!
Jaro070
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Kede » 30 maja 2012, 23:30

majesticseo

Powyższy wykres został źle skonfigurowany.
Nie można otrzymać wykresu przyrostu backlinków dla subdomeny tylko dla domen glównych. Ustawienia np.
View mode: Cumulative Chart type: Spline można porównywać kilka stron np. home.pl vs nazwa.pl vs az.pl
Obrazek
Kede
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Kris » 09 sty 2013, 12:06

Obecnie najlepsze jest różnicowanie skryptów, z których zdobywamy linki oraz słów kluczowych. Czyli nie tylko katalogowaniem, ale także blogi, fora, precle i wiele innych :)
Chcesz zmienić logo swojej firmy? Zaprojektuj logo razem z nami - link - odświeżenie wizerunku zawsze się przyda.
Kris
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Salvador » 09 sty 2013, 22:19

Pozycjonowanie za 150 i 1 dziesiątka, eee nie wierze ...
Awatar użytkownika
Salvador
Administrator
Administrator

Postautor: farou » 24 sty 2013, 0:26

Kiedyś pozycjonowałem się jedynie przez katalogowanie . Teraz więcej uwagi skupiam na wpisach w forach , preclach i blogach :)
farou
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Salvador » 26 sty 2013, 16:49

Google jest już za sprytne na takie zwykłe katalogowanie ;)

Opisany przez ciebie sposób jest znacznie lepszy.
Awatar użytkownika
Salvador
Administrator
Administrator

Postautor: farou » 02 lut 2013, 16:43

Jeśli już chcemy dodawać do katalogów to nie należy przesadzać z ilością wpisów . Najlepiej dodawać ich mniej ale jednocześnie do tych bardziej wartościowych (z wysokim PR).. I nie polecam zlecania komuś katalogowania .
farou
Użytkownik
Użytkownik

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pozycjonowanie i Reklama