Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny Strefa webmastera Pozycjonowanie i Reklama

Jak pozycjonujecie swoje strony?

Kompendium wiedzy nt. w/w tematów.

Re: Jak pozycjonujecie swoje strony?

Postautor: NajNikita1959 » 21 sty 2014, 13:21

Ja korzystam właśnie z usług firmy, bo sama bym sobie nie poradziła.
NajNikita1959
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: wakrun » 15 lip 2014, 14:26

400 zł to też tanio. Dobre pozycjonowanie trochę kosztuje
wakrun
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: wakrun » 14 paź 2014, 16:11

Dodam jeszcze może coś do mojej powyższej wypowiedzi, bo nie chce mi się innego wątku szukać. Poza katalogowaniem, buzz marketingiem i paroma innymi metodami, które wszyscy znamy, warto jeszcze zainwestować w dodanie firmy na mapach Google. Podbijemy w ten sposób swoją pozycję, a jednocześnie klienci będą mogli urządzić sobie wirtualny spacer po naszej firmie:)
wakrun
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: kamilfalse » 11 gru 2014, 13:58

Dodanie firmy do Google Bizes jest ważną częścią reklamy w Internecie. Nie ma co tutaj tego ukrywać.
Jednakże warto również osiągać wysokie wyniki w Wyszukiwarkach. Ja jestem z Poznania i znam trochę rynek. Muszę powiedzieć, że jest on bardzo konkurencyjny. Największa konkurencja jest chyba na frazę pozycjonowanie stron poznań. Opisałem to nawet na swoim blogu (przykład z zarządzaniem kampanią AdWords).
Dopiero wkraczam do świata SEO, więc chętnie posłucham jakiś rad dotyczących strony (wyglądu, artykułów).
Pozdrawiam
kamilfalse
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: epita » 18 sty 2015, 19:17

katalogami.
epita
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: kata981 » 21 mar 2015, 13:05

W chwili obecnej znaleźć dobry katalog to naprawdę wyczyn. W dobie spamu i zgłaszanie do Google miejsc gdzie można zostawić link jest naprawdę niewiele dobrych miejscówek.
kata981
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: bianka » 12 maja 2015, 17:03

Ja się zastanawiam nad zleceniem tego zadania http://www.nazwa.pl/ Na stronie mają z zakładce DODATKI taką usługę jak pozycjonowanie. Mam dobre doświadczenia z nazwą i generalnie wolałbym żeby się ktoś tym zajął za mnie. Nie wiem tez dokładnie na czym polegają te katalogi? Moglibyście wyjaśnić i przybliżyć nieco temat? O kampaniach AdWords dużo słyszałam, ale też wolałabym żeby ktoś to zrobił, bo ciężko tak samemu to wszystko ogarnąć (zwłaszcza jak się człowiek nie zna). W sumie dużo blogów już na ten temat powstało, ale jednak być z tym ciągle na bieżąco to już zupełnie inna sprawa.
bianka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: PRACA » 11 sie 2015, 0:29

Moim zdaniem bardzo ważny jest link building, oczywiście mając na uwadze, że strona została już wcześniej odpowiednio zoptymalizowana. Pozyskiwanie linków jest ważnym elementem strategii SEO i - co ważne - muszą to być linki zróżnicowane i wartościowe. Na pewno należy się wystrzegać zaspamowanych, śmieciowych forów, marnej jakości katalogów, pozycjonowania "na siłę", byle gdzie, byle tylko zostawić link. A jeśli chodzi o to, o czym wspomniałem na początku - czyli optymalizację samej strony, warto zadbać przede wszystkim o content i wartość merytoryczną treści, które umieszczamy w naszym serwisie. Polecam ciekawy poradnik w tym zakresie: https://minicrm.pl/blog/jak-prawidlowo-przygotowac-materialy-na-strone-internetowa/.
PRACA
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: edos » 21 sie 2015, 11:58

Uzupełnienie wpisu SEO, słowa klucze, artykuły, komentarze na blogach, profile społecznościowe i wiele wiele innych
edos
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: seomaster » 13 lis 2015, 14:25

Ja zrobienie strony www Poznań zlecałem firmie z mojego miasta, a później zrobiłem u nich podstawowy kurs i jest coraz lepiej. Może niedługo sam się tym zajmę ;)
seomaster
Użytkownik
Użytkownik

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pozycjonowanie i Reklama