Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Jak radzicie sobie z niedoborem magnezu???

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Postautor: fiolka » 28 lut 2018, 20:03

fiolka
Użytkownik
Użytkownik

Re: Jak radzicie sobie z niedoborem magnezu???

Postautor: juvset » 28 lut 2018, 21:03

Dobrej jakośći suplementy załatwiają większość kłopotów. Polecam zapoznać się z ofertą https://www.fit-zone.pl/p881,swanson-cy ... diety.html. To są natrualne i sprawdzone suplementy ;)
juvset
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: mario88 » 08 mar 2018, 13:19

Na szczescie niedobor magnezu mi nie doskwiera :D ale ostatnio po kilkukrotnych probach roznych internetowych diet dorobilem sie problemow z jelitami. Dopiero stosowanie http://www.intesta.pl/ pomoglo mi uregulowac perystaltyke jelit i odbudowac zniszczona blone sluzowa :)
mario88
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: nicholas » 27 mar 2018, 0:04

Lekarz poradził mi odstawienie kawy i jedzenie orzechów. Podobno jeszcze czekolada zawiera, ale to chyba nie do końca zdrowe tak na co dzień, więc lepszy okazał się suplement. Sprawdziłem sobie apteki Szczecin i wiem, gdzie mogę go dostać. Pamiętaj tylko, by branie jakichkolwiek supli konsultować z lekarzem.
nicholas
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: miro » 03 kwie 2018, 12:38

Kiedyś słyszałem, że chlorek magnezu jest jedną z najlepiej przyswajanych przez organizm postacią magnezu. Zwłaszcza jeżeli cierpmy na jego niedobór i zależy nam, bo jak najwięcej i jak najszybciej dostarczyć go do organizmu.
miro
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark