Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie Dla Kobiet

Jak się odchudzić?

Dział przeznaczony dla tzw. "Babskich" pogaduch.

Re: Jak się odchudzić?

Postautor: fast » 18 mar 2016, 12:28

Znajomy powiedział mi, że najlepsza jest dieta która odpowiada naszej grupie krwi. Jeśli nie wiemy co w związku z tym możemy jeść możemy zajrzeć pod adres http://jemyzdrowo.pl/ tam można znaleźć przepisy na poszczególne posiłki, które będą dostosowane do naszych zapotrzebowań.
fast
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: rakol » 01 kwie 2016, 3:42

Ruch, picie wody i aktywność fizyczna, n. bieganie spacer. Nie widzę innej możliwości
rakol
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: patosz » 05 kwie 2016, 16:43

Moim zdaniem może pomóc zabieg odsysania tłuszczu dostępny tutaj Natychmiastowe rezultaty! Przekonajcie się sami!
patosz
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: agaaa » 07 kwie 2016, 12:26

Taki zabieg na pewno zadziała ekspresowo! Tylko ja zastanowiłabym się także nad jakąś dietą.
agaaa
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Jogibear » 15 kwie 2016, 15:12

jeść często ale mniejsze ilości, pic dużo wody, ruszać się.
Jogibear
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: yesti » 07 maja 2016, 17:05

Racja, powinno się przede wszystkim pamiętać o prawidłowej diecie i fizycznej aktywności, ale niestety nie każdemu się chce tak wysilać.
yesti
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: billbo » 18 maja 2016, 9:00

Jeśli ktoś ma problemy ze zrzuceniem wagi to może skorzystać z odsysania tłuszczu. Moja znajoma robiła zabieg z zakresu chirurgii plastycznej Kraków u dr Olender i była zadowolona z efektów. Teraz utrzymuje dietę i bardzo dobrze wygląda.
billbo
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: agaaa » 31 maja 2016, 19:38

W sumie całkiem dobre podejście. Ja jednak najpierw zalecałabym kontakt z dietetykiem i trenerem personalnym.
agaaa
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: wiolka » 01 cze 2016, 9:13

Żeby się skutecznie odchudzić, bez późniejszego joja, trzeba to robić powoli i z głową. Ale wydaje mi się, że każdy powinien się wsłuchać w swój organizm, bo nikt lepiej od nas nie będzie wiedział, co nam służy, a co nie. Mój mężczyzna na przykład jak się "odchudzał" to przestał jedynie jeść słodkie, a tak to jadł normalnie o każdej porze dnia i nocy i w dwa miesiące zrzucił 6 kg, a ja nie jem wcale słodkiego, bo, uwaga - nie lubię :P jem ogólnie mało i rzadko, ale jak zjem coś na noc to zaraz mi waga podskakuje. Tak samo jak piliśmy oboje sok z młodego zielonego jęczmienia, ja zrzuciłam 3kg niemal z dnia na dzień (tak, wiem, to była woda ;) a jego nic nie ruszyło. Teraz ja się wspomagam spiruliną, ale to głównie po to, żeby oczyścić organizm z toksyn i odkwasić go. Kupiłam ją w tabletkach, ale powiem wam... śmierdzi jak nie wiem, co. Dobrze, że nie kupiłam w proszku, bo nie wiem czy dałabym radę to pić :/ Biorę ją sobie i po cichu liczę, że w odchudzaniu też mi pomoże ;)
wiolka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Obeliksa » 01 cze 2016, 13:09

agaaa pisze:W sumie całkiem dobre podejście. Ja jednak najpierw zalecałabym kontakt z dietetykiem i trenerem personalnym.

To będzie najlepsze rozwiązanie. A jeśli takie kroki nie pomogą, to można pomyśleć o innych metodach.
Obeliksa
Użytkownik
Użytkownik

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dla Kobiet