Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie Dla Kobiet

Jak się odchudzić?

Dział przeznaczony dla tzw. "Babskich" pogaduch.

Re: Jak się odchudzić?

Postautor: perko » 03 wrz 2017, 20:48

Najlepiej zbilansować dietę i zacząć regularnie uprawiać jakiś sport. Ja dużo biegam, a że robi się coraz ciemniej to ze strony http://kamizelkaodblaskowa.com.pl/samoz ... dblaskowe/ kupiłem sobie elementy odblaskowe, żeby być bardziej widocznym na drodze.
perko
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Mermagda0 » 07 paź 2017, 8:28

Najlepiej podejsc do tego na spokojnie, organizm raczej nie lubi drastycznych zmian. Musicie zmienic praktycznie caly styl życia jezeli chcecie sie za to wziąć na poważnie i zrzucić sporą ilość kilogramów. Ja zaczęłam od diety pudełkowej z https://www.kuźnia-zdrowia.pl Bardzo wygodna opcja i świetnie zbilansowane posiłku, które ta firma dostarcza mi do domu
Mermagda0
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: celina8 » 09 paź 2017, 10:54

ja wiem z doświadczenia,że schudnąć nie jest łatwo, zwłaszcza jak się chce. Dieta, sport, nic nie pomagało, aż w pewnym momencie skorzystałam z medycyny estetycznej w klinice Medbeauty, bo mój cellulit nie chciał zejść sportem i dietami, to była gehenna... Ale nareszcie jestem zadowolona ze swojej sylwetki, bez pomarańczowej skórki
celina8
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: aniastoch » 10 paź 2017, 14:59

Ciekawe porady, dobrze wiedzieć:) Dieta dukana może pomóc !
aniastoch
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: berbec » 27 paź 2017, 20:40

Podstawa jest zdrowe jedzenie, zrezygnuj ze slodyczy i fast foodow jesli je jadasz, zamien to np na suszone owoce i bakalie... jedz regularnie co 3 godziny, pomkoze ci w tym blonnik - tu sobie o nim poczytaj http://vitispharma.pl/glukomannan-zdrow ... ny-blonnik on zmniejszy ci apetyt wiec latwiej bedzie ci tkwic przy swoich postanowieniach i nie bedziesz podjadac. Do tego cwiczenia najlepiej cardio i fitnes (byle nie silownia) i cierpliwosc :) Pamietaj ze zdrowe odchudzanie to powolne odchudzanie. Powodzenia :)
berbec
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Kitkux » 24 lis 2017, 16:37

Sprawdź suplementy na odchudzanie np. z tej listy tabletek https://idealneodchudzanie.pl/tabletki-na-odchudzanie/ Ewentualnie zainteresuj się dietetykiem, który ułoży dla Ciebie odpowiednią dietę.
Kitkux
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: mario88 » 19 gru 2017, 9:29

Kobiety zwykle liczą na jakiś cud środek zamiast po prostu zacząć dietę Najlepiej drogie Panie udać się do jakiegoś dietetyka albo trener, wtedy możecie liczyć na najlepsze efekty bo to osoba która się zna i wszystko pod Was ułoży, ja tak z Michałem Wrzoskiem schudłem 15 kilo... Jak się ma bat nad głową i świadomość że ktoś się napracował żeby ci ułożyć plan to też się inaczej do tego podchodzi
mario88
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: tomtomek » 20 gru 2017, 8:24

Pamiętaj też o dobrej diecie, bo same ćwiczenia na treningach i suplementy nie pomogą. Najlepiej ułóż plan z dietetykiem a co do samych leków to lepiej sprawdź aptece, co warto kupować, a czego unikać.
Na stronie ktomalek.pl jest apteka kraków, katowice i tak dalej w zależności skąd jesteś. Jeśli coś planujesz, to moim zdaniem jedna z lepszych stron żeby coś konkretnego wyciągnąć.
tomtomek
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: karii » 30 gru 2017, 23:24

Jestem w stu procentach pewien że dietetyk poznań pomoże ci się uporać z nadwagą i znów wrócisz do swojej świetnośći ;)
karii
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Lucja23 » 03 sty 2018, 11:44

Na pewno w mądry sposób ;) Żadnych tabletek odchudzających czy innych świństw tego typu. Picie dużej ilości wody, zdrowe mądre ożywianie (ale nie głodzenie się) i regularne cwiczenia.
Lucja23
Użytkownik
Użytkownik

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dla Kobiet