Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Jak udowodnić zdradę?

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Jak udowodnić zdradę?

Postautor: roksanaszczep » 10 maja 2018, 13:06

Witam serdecznie!
Od dłuższego czasu, posiadam pewne przypuszczenia dotyczące czystości mojejukochanej. Kocham ją z całego serca, jednak ostatnie wydarzenia w naszym wspólnym życiu znacząco nadwyrężyły moje zaufanie do jej osobistych pragnień. Biorąc pod uwagę fakt, że jestem facetem zawalonym pracą, często wyruszam na delegacje w dalekie miejscowości kraju, a czasem nawet i świata, przez dłuższy okres czasu nie ma mnie w bloku. Czy sądzicie, że to wystarczający powód do tego, aby kobieta czuła się zaniedbana? Jak dotąd nie mam żadnych twardych dowodów na potwierdzenie mojej tezy, to tylko niewinne spekulacje, choć istotnie jakiś zupełnie podejrzany mi facet zaczął się niedawno pojawiać wokół naszego bloku i ogólnie jakoś często widzę go w okolicy mojej oblubienicy. W tym momencie myślę czy urządzenia szpiegowskie na cokolwiek się zdadzą w mojej dramatycznej sytuacji. Jestem zdesperowany, jednak oprócz tego uważam, że sklep szpiegowski pomoże mi ostatecznie zakończyć ten naglący kłopot. Z góry dziękuję wszystkim współodczuwającym za wszystkie dobre rady.
roksanaszczep
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark