Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

Postautor: ban85 » 21 maja 2017, 3:32

Czy byłyście zaskoczone a być może spodziewałyście się tego?
ban85
Użytkownik
Użytkownik

Re: Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

Postautor: ddarek456 » 21 maja 2017, 12:38

jeszcze nie zaręczyłem się ale waham się jak to zrobić aby ona była przeszczęśliwa
ddarek456
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: mario88 » 18 lis 2017, 15:38

Trochę chyba oklepane były bo w restauracji :) ale indyjskiej bo to ulubiony rodzaj kuchni mojej narzeczonej. No i wiedziałem że najbardziej jej się podobają złote pierścionki zaręczynowe więc też taki zamówiłem na https://wkruk.pl/zareczyny :) zachwycona była, i to dla mnie wyznacznik że było dobrze
mario88
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Ajlar » 19 gru 2017, 20:27

Facet kumpeli oswiadczyl sie jej wczoraj w mieszkaniu, gdy ogladala barwy szczescia...ja pierdziele...w dresie...;/ zero romantyzmu!
Ajlar
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: benita » 08 lut 2018, 19:49

ja sie nie spodziewalam niczego, nawet nie rozmawialismy o zareczynach, snulismy jedynie luzne plany o naszej wspolnej przyszlosci. tamtego roku na wakacjach pojechalismy na tydzien na Mazury, bawilismy sie fantastycznie i spedzalismy milo czas w gronie kilku przyjaciol. pewnego dnia moj oswiadczyl ze jedziemy pod Gizycko na czarter jachtów https://sailor.pl/pl/czarter-jachtow-motorowych-mazury i przy zachodzie slonca mi sie oswiadczyl, wylam jak dziecko! lepiej nie mogl tego wymyslic:)
benita
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: DenisSs » 09 lut 2018, 15:51

Zaręczyłem się wieczorową porą na murach starego miasta Jerozolimy...
DenisSs
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: emi3822 » 23 lut 2018, 16:07

Widzę tutaj osoby, które zaręczyny mają w planach. Kobiety uwielbiają niespodzianki i pięknie miejsca, więc koniecznie trzeba to połączyć. W sieci dostępne są np. oferty na majówkę i może one pozwolą nam coś wybrać. Zabrać dziewczynę nad morze i do SPA i tam oświadczyć się o zachodzie słońca? Bardzo romantyczna wersja. Myślę, że może się spodobać.
emi3822
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark