Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Jak wypozycjonować www z chwilówkami

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Jak wypozycjonować www z chwilówkami

Postautor: nestor » 08 mar 2018, 21:18

Mam za zadanie zająć się w naszej firmie pozycjonowaniem firmowej www, zajmujemy się udzielaniem chwilówek i konkurencja jest straszna w wyszukiwarce. Różne są w tym temacie porady jak na przykład http://www.proseo.edu.pl/pozycjonowanie ... a-trescia/ (pozycjonowanie finansowych www jest specyficzne) ale nie wiem, czy podołam, żeby chociaż trzykrotnie zwiększyć ruch. Do tej pory strona nasza praktycznie nie była pozycjonowana. Może znacie jakieś pozycjonerskie sztuczki?
nestor
Użytkownik
Użytkownik

Re: Jak wypozycjonować www z chwilówkami

Postautor: Muvidea » 09 mar 2018, 10:25

Pozycjonowanie jest trudne, a dla laika moim zdaniem - nieosiągalne, szczególnie, jeśli jedna osoba ma się zająć wszystkimi działaniami dotyczącymi pozycjonowania. Lepiej wynająć do tego ludzi.
Muvidea
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: mirro668v » 11 mar 2018, 9:54

To jest bardzo trudne i bardzo rzadko to się udaje , a pisze to bo mam wiedzę średnią na ten temat

Użytkownik

Postautor: Magdula88 » 16 mar 2018, 10:49

Konkurencja w tym na pewno jest duża. Jeżeli chodzi o pożyczki to temat pozycjonowania na pewno jest bardzo ciężki. Polecam wynając od tego doświadczoną agencje SEO jak http://sfeo.agency Na pewno coś doradzą i podniosą znacznie wyniki w google.
Magdula88
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark