Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Jakie firany do domu?

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Jakie firany do domu?

Postautor: Jeżynka12 » 26 kwie 2018, 14:42

Niedawno kupiłam z mężem apartament. Najpoważniejszy problem miałam z zakupem stosownych zasłon do naszych okien. Jedno okno mamy takie okazałe jak drzwi, iż nie mogłam znaleźć sklepu, który mógłby mi dopomóc w przystrojeniu owego okna. Ku mojemu zdziwieniu odnalazłam wspaniałą firmę, w której mogłam znaleźć wszystko co zmierzałam. Tkaniny po prostu wrzały pięknem i fantastyczną właściwością wykonania. Zalecam zakład http://ozdoba-okna.pl/.
Jeżynka12
Użytkownik
Użytkownik

Re: Jakie firany do domu?

Postautor: AgniechaL » 23 maja 2018, 12:29

Taka prawda, że w Internecie zawsze się znajdzie coś odpowiedniego.
AgniechaL
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Muvidea » 23 maja 2018, 13:22

A może rzucicie okiem na ten sklep z pościelą i tkaninami? Widziałam kiedyś, że świetne firanki tam mają, kto wie, może i Wam się spodobają.
Muvidea
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Agusiek55 » 10 lip 2018, 13:43

Teraz raczej kupuje się rolety i żaluzje, ale firany również pasują do niektórych aranżacji. Ja osobiście jednak preferuje w domu żaluzje. Doradzić wam mogę również zakup dywanu. W sklepie https://carpetforyou.pl mają całkiem spory wybór takich rzeczy. Zajrzyjcie tam po wysokiej jakości dywany do domu
Agusiek55
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Danielek » 10 lip 2018, 15:47

My nie mamy w domu firan. Razem z żoną preferujemy raczej rolety.
Danielek
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Molka » 07 lis 2018, 14:19

Agusiek55 pisze:Teraz raczej kupuje się rolety i żaluzje

Dokładnie, zgadzam się z Tobą :) My zdecydowaliśmy się zamontować w naszym domu żaluzje fasadowe Poznań zaoferował nam wiele firm, które zajmują się ich produkcją, my jednak postanowiliśmy wybrać firmę z wieloletnim doświadczeniem - i dlatego właśnie wybór padł na firmę Domatus. Jesteśmy bardzo zadowoleni, stosunek ceny do jakości wręcz idealny, a ze strony firmy naprawdę bardzo miły i fachowy kontakt :)
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark