Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie Dla Mężczyzn

Jakie mieszkanie najlepiej kupić ?

Dział przeznaczony do tzw. "Męskich" pogaduch.

Jakie mieszkanie najlepiej kupić ?

Postautor: lowwweki » 30 lis 2016, 15:23

Ostatnimi czasy byłem na kupnie mieszkania i długo nie mogłem się zdecydować co w dzisiejszych czasach warto kupić. Najpierw miałem dylemat czy to ma być dom czy mieszkanie, później zdecydowałem się na mieszkanie. Znajomy mi polecił sprzedaż mieszkań lublin dewelopera Orion. Rzeczywiście posiada rewelacyjną ofertę w zakresie nowych mieszkań na sprzedaż. Świetne nowoczesne mieszkania w bardzo dobrej okolicy, blisko centrum Lublina !
lowwweki
Użytkownik
Użytkownik

Re: Jakie mieszkanie najlepiej kupić ?

Postautor: ADominator » 05 sty 2017, 21:14

No lublin ciekawe miasto:) ogólnie cała ściana wschodnia ostatnio ruszyła i mocno się rozwija, bo to, że był potencjał to w to nikt nie wątpił. Też jedno z ciekawszych miast Zamość. Tam też jest akcja zamość sprzedaż mieszkań więc warto się rozejrzeć. Deweloper również buduje w Lublinie oraz Rzeszowie oraz paru mniejszych miastach
ADominator
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: olafoz59 » 30 sty 2017, 12:39

Przy okazji zakupu mieszkania warto tez pomyśleć o odpowiednich drzwiach. Może tak samo jak mi przypadną ci do gusty Drzwi z naświetleniem od firmy Internorm. Mają one długoletnią gwarancję i są świetnie wykonane!
olafoz59
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: yesti » 22 mar 2017, 11:41

Myślę, że w przypadku mieszkań dobrze jest się zdecydować na takie od dewelopera. Wprawdzie są one droższe od tych z rynku wtórnego, ale ich jakość także jest zdecydowanie lepsza, a standard wyższy. Sądzę, że wybór nowego mieszkania we Wrocławiu to dobra decyzja na przyszłość, bo zarówno miasto, jak i okolica są bardzo rozwojowe, więc myślę że warto.
yesti
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: destiny » 24 mar 2017, 22:00

Tylko często są to mieszkania jeszcze do wykończenia. Sprawdź sobie ogłoszenia http://dom.gratka.pl/tresc/397-72037059 ... ka.html?dg Może akurat coś tobie się spodoba.
destiny
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: fuga » 02 kwie 2017, 8:02

Ja zdecyduje się na mieszkanie z rynku pierwotnego
fuga
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: dariusz99 » 10 kwie 2017, 10:52

nowe mieszkanie super Wrocław również świetna lokalizacja warto jednak przemyśleć taką sprawę bo to poważna decyzja..

[url]
https://sterowniki-plc.net/sterowniki-plc-siemens[/url]
dariusz99
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Ajlar » 22 wrz 2017, 22:47

To jest tak naprawdę trudne pytanie bo każdy ma inne potrzeby. Zerknij sobie na oferte mieszkań i domów na osiedlu Koninko http://www.koninko.com.pl . Tam dostępne sa mieszkania o pow od 50-90mkw z garażem i ogrodem. Może znajdziesz coś dla siebie.
Ajlar
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Teodozjusz » 27 paź 2017, 12:37

Ja myślałem wcześniej ze kupie dom. Ale jak zaczołem liczyc czas i pieniądze włożone na przykłąd w ocieplenie budynków to stwierdziłem ze nie ma sensu sie tym zamartwiać. teraz jestem na etapie wyboru mieszkania. Trzymajcie kciuki! Swoją droga firma Bolix ma dobre materiały do ociepleń gdybyście potrzebowali.
Teodozjusz
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Dla Mężczyzn