Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Jakie ubezpieczenie wybrać?

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Jakie ubezpieczenie wybrać?

Postautor: joanna3803 » 22 mar 2018, 22:50

Witam, jestem młodą mężatką w zeszłym roku podjęłam pracę w nowej firmie.Praktycznie wszystkie moje koleżanki z pracy mają indywidualne ubezpieczenia na życie.Do tej pory ani mój mąż ani ja nie mieliśmy takiego ubezpieczenia jedyne co ubezpieczamy to nasze mieszkanie.Postanowiliśmy to zmienić i zaczęliśmy szukać i weryfikować różne oferty i natrafiliśmy na ofertę pko ubezpieczenia , która nas zainteresowała, ponieważ jesteśmy posiadaczami ROR w Banku Polskim SA, a właśnie dla takich klientów oferta ta jest przygotowana http://pkoubezpieczenia.pl/ubezpieczeni ... zego-warto
Czy ktoś z Was korzystał z takiej oferty? Chcielibyśmy sami decydować co i za ile ubezpieczamy.Zależy mi na wybraniu dobrej, i ekonomicznej oferty chętnie się Was doradzę w tym zakresie.Czekam na Wasze opinie i ewentualnie inne propozycje.
joanna3803
Użytkownik
Użytkownik

Re: Jakie ubezpieczenie wybrać?

Postautor: nicholas » 12 kwie 2018, 18:55

Jeśli o ubezpieczenia chodzi to warto zerknąć również w to miejsce https://polisoteka.pl . Można znaleźć w jednym miejscu oferty wielu ubezpieczalnie, co jest znacznie wygodniejsze, niż skakanie ze strony na stronę. Można znaleźć tam ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, turystyczne jak i ubezpieczenia zdrowotne.
nicholas
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: roksanaszczep » 17 kwie 2018, 9:37

mam pytanie, chciałbym ubezpieczyć takie maszyny jak giętarka trzpieniowa. Jakie ubezpieczenie będzie najlepsze w tym przypadku? Zna się ktoś z was na takich ubezpieczeniach?
roksanaszczep
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: yesti » 17 kwie 2018, 11:11

Jak się nie wie, to może warto byłoby przejrzeć oferty różnych ubezpieczalni i je porównać?
yesti
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Molka » 23 kwie 2018, 18:34

A skoro już jesteśmy przy temacie ubezpieczeń, to zapytam - ubezpieczaliście kiedyś ciągnik? Ile Was to kosztowało? Musze bowiem zakupić takie ubezpieczenie, wyliczyłam sobie składkę na http://fullpolisa.pl/wylicz-skladke/ubezpieczenie-oc-ciagnika-siodlowego-w-leasingu/ i chciałabym porównać z innymi firmami... a Wy gdzie dokonywaliście takiego ubezpieczenia? Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam ;)
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: wojciech4030 » 24 kwie 2018, 12:41

Sam mam ubezpieczenie w PKO ubezpieczenia.To dobry wybór.
wojciech4030
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark