Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Jakie wybrać meble do kuchni?

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Jakie wybrać meble do kuchni?

Postautor: noko » 07 lis 2016, 12:29

Jakie Waszym zdaniem są najlepsze meble do kuchni? Bo warto zwrócić uwagę na kuchnie na wymiar Wrocław , które wykonywane są przez stolarza i na pewno takie meble będą doskonale współgrały z naszym pomieszczeniem. Dzięki takim meblom zostanie wykorzystany każdy centymetr wolnej powierzchni.
noko
Użytkownik
Użytkownik

Re: Jakie wybrać meble do kuchni?

Postautor: billbo » 08 lis 2016, 12:24

Mnie podobają się meble do kuchni w skandynawskim stylu. Już od dłuższego czasu są modne. Zastanawiam się nad takimi https://sprzedajemy.pl/zestaw-mebli-kuc ... nr41328547 . Robię dopiero remont w kuchni i zastanawiam się na jakie meble się zdecydować.
billbo
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: yesti » 09 lis 2016, 10:24

Ja azwyczaj wybieram właśnie meble na wymiar, ale wszystko zalezy od kuchni
yesti
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: wakrun » 22 gru 2016, 22:23

Jeśli chodzi o wyposażenie kuchni, to ja najpierw sprawdzam w internecie, czy nie natknę się na coś ciekawego. Teraz na przykład okapy zaczynam wybierać w serwisie www.homebook.pl/produkty/okapy, ale widzę, że to będzie trudniejsze niż myślałem. Nie wiem naprawdę, który będzie się najlepiej prezentował w mojej kuchni. Czuję się jak ten Smerf, co nigdy nie umiał podjąć decyzji :D
wakrun
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Ajlar » 06 sty 2017, 18:17

Moim zdaniem najlepsze sa meble na zamówienie. Dzięki temu możemy zaplanować i urządzić kuchnię funkcjonalnie. Bardzo fajne meble na wymiar oferuje firma http://krajowy.biz/firma,interior-designpl . Zajmują sie projektowaniem, wykonaniem oraz montażem.
Ajlar
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: witness » 06 sty 2017, 19:38

A co sadzicie o meblach z marketow budowlanych?
witness
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Dudron » 27 sty 2017, 10:01

Skoro już jesteśmy przy temacie kuchni, to jak Wam się podoba kuchnia z wyspą? Myślałam, że to już wyszło z mody, ale patrzę tu http://domifikacje.pl/ideabook/kuchnia-z-wyspa/ że można to jednak nowocześnie zaaranżować. I wtedy już nie trzeba stołu do kuchni. Mam dzieci, więc moja kuchnia musi być funkcjonalna. Mniejszą wagę przywiązuję do samych mebli, ich wyglądu, ale większą do tego, żeby meble i sprzęty ułatwiały nam życie. Polecam Wam to samo podejście, ja się tego nauczyłam z wiekiem ;)
Dudron
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: agaaa » 30 sty 2017, 20:48

Mi się podobają białe. Oczywiście na wysoki połysk.
agaaa
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: werrommna » 30 sty 2017, 22:58

Jeśli szukasz idealnych mebli to według mnie zakup w sklepie Indigo Decor którego oferta stoi na wysokim światowym poziomie to świetny wybór ! Sami zobaczcie między innymi na meble francuskie to właśnie oferta tego sklepu, genialna jakość, elegancja i nowoczesność w jednym !
werrommna
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: jowijowitka » 11 lut 2017, 16:13

Możesz zerknąć sobie jeszcze tutaj https://www.obi.pl/wyposazenie-kuchni/a ... hni/c/1085 . Z tego co się orientuję to mają wszystko do kuchni. Ja kupowałam sobie tam wszelkiego rodzaju akcesoria kuchenne. Wato zajrzeć i sprawdzić.
jowijowitka
Użytkownik
Użytkownik

Następna

Wróć do HydePark