Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny Strefa webmastera Zarabianie w internecie

Laptop do firmy - co polecacie?

Prowadzisz swój serwis i chcesz na nim zarobić? W tym dziale dowiesz się jak tego dokonać.

Re: Laptop do firmy - co polecacie?

Postautor: yesti » 07 maja 2016, 17:07

U mnie w firmie królują przede wszystkim laptopy Lenovo i sprawdzają się naprawdę dobrze. Prywatnie też mam laptopy z tej firmy i naprawdę godna polecenia.
yesti
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Obeliksa » 01 cze 2016, 12:14

U mnie w firmie dobrze sprawdzają się laptopy z Lenovo. Teraz szef zastanawia się nad zamówieniem monitorów asus, które poprawiłyby komfort pracy. Moim zdaniem to świetne rozwiązanie.
Obeliksa
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: fiolka » 25 kwie 2017, 18:42

Zobaczcie sobie tego MSI - https://www.morele.net/wiadomosc/laptop ... arto/4145/ - sprzęt petarda, ale cena też wysoka, najtaniej gdzieś okolo 13 tysiecy mozna kupić. No ale w firmie mimo wszystko dobry sprzęt to podstawa.
fiolka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: misti » 19 maja 2017, 17:03

Do klasycznej, biurowej pracy to moim zdaniem sprawdzi się każdy laptop w jakiejś przyzwoitej konfiguracji. Ja trafiłam ostatnio na laptopy przystosowane do pracy w różnych branżach, w których komputera używam się w nazwijmy to ekstremalnych warunkach. Możecie sobie zobaczyć jak takie laptopy wyglądają na przykład na https://rugged.com.pl/pl/products.html
misti
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Molka » 06 sty 2018, 12:13

Najlepiej rozejrzeć się w jakiś sklepach internetowych. Osobiście mogę polecić Ci sklep Locoprint, który istniej już 17 lat na rynku, w którym znajdziesz nie tylko laptopy, ale i drukarki, urządzenia wielofunkcyjne itp. Jeśli chodzi o laptopy to ceny zaczynają się już od 999 zł, są też oczywiście droższe pozycje. Polecam ;)
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: julkan » 10 maja 2018, 15:52

Myślę, że lepiej zainwestować w taki laptop jeśli ma służyć do pracy. Znalazłem kilka ciekawych modeli na https://www.komputronik.pl/informacje/jaki-laptop-do-3000-zl-top-5/. Sam mam jeden z tych modeli i bardzo dobrze się sprawuje :)
julkan
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Marudnik » 11 maja 2018, 18:41

Zależy, jaka to będzie praca. Na pewno przyda się dużo pamięci RAM - ja ostatnio dokupywałem dodatkowe kostki i dzięki temu komputer śmiga mi dwa razy szybciej
Marudnik
Użytkownik
Użytkownik

Poprzednia

Wróć do Zarabianie w internecie