Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny Reklama Reklama stron

Maine Coon - największe koty domowe

Masz swoją stronę? Zaprezentuj ją nam!

Maine Coon - największe koty domowe

Postautor: Earl » 31 gru 2012, 22:19

Czy wiesz, że północnoamerykańskie z pochodzenia koty rasy Maine Coon to największe koty domowe? . Średni ciężar dorosłych samców może wynieść nawet 10 kilogramów...

Obrazek

Być może mieszkasz w okolicach większego lub mniejszego z miast na Podkarpaciu, takiego jak np. Jarosław, Lubaczów, Jedlicze, Radomyśl Wielki lub Cieszanów i właśnie szukasz kontaktu z właścicielami kotów i kociąt rasowych Maine Coon w województwie podkarpackim. Albo po prostu natknąłeś się na tą reklamę na forum ad-master.pl...

Obrazek

Tak czy inaczej - bardzo dobrze trafiłeś :cool: Zapraszamy na stronę maine coon hodowla podkarpackie, gdzie będziesz mieć okazję poznać zwyczaje naszych pupilków - ogromnych kotów rasy Maine Coon.

www.szarotka-jaslo.pl
- zapraszamy!

Zobacz nasze:
- kocięta z miotu A,
- kotki Maine Coon,
- kocury :)

Dowiedz się więcej o rasie Maine Coon - na pewno polubisz te koty tak samo jak my :)
Earl
Użytkownik
Użytkownik

Re: Maine Coon - największe koty domowe

Postautor: westo » 14 gru 2016, 0:43

Muszą zjadać naprawdę dużo karmy :zdziwko:
Do tego na bank mają dość duże pozostałości po tej karmie, które trzeba sprzątać :P
westo
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: kwadrat22 » 27 lut 2018, 12:39

Nie ma to jak duży kot! Nasze nie są co prawda duże ze względu na rasę, a przez to, że nie wiedziałem jak karmić kota, kiedy dorastały. Na szczęście ostatnio natknąłem się na http://maleimruczace.pl/jak-karmic-kota/ i wszystko stało się o wiele, wiele prostsze! Kotki to naprawdę kochane zwierzątka! <3
kwadrat22
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Molka » 19 cze 2018, 13:40

Ja chyba jednak wolę mniejsze rasy kotów ;) Bardzo podoba mi się również rasa kot norweski leśny, o której czytałam ostatnio na blogu https://www.maxandmrau.pl/blog-pol.phtml. Ogólnie jeśli interesujecie się kotami, ich rasami, pielęgnacją itp., to polecam w wolnej chwili poczytać sobie tego bloga, znajdziecie tam naprawdę sporo wartościowych artykułów ;)
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do Reklama stron