Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Mocne paznokcie

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Mocne paznokcie

Postautor: haniadyk » 03 lip 2018, 11:42

Dziewczyny co stosujecie, aby mieć mocne paznokcie? Od jakiegoś czasu bardzo mi się łamią i szukam rozwiązania, co by tu zrobić, aby tak nie było. Może jakieś specjalistyczne preparaty na wzmocnienie paznokci? Ale jeśli tak to co?
haniadyk
Użytkownik
Użytkownik

Re: Mocne paznokcie

Postautor: Muvidea » 09 lip 2018, 11:21

Ja na szczęście problemów z paznokciami nie mam. Chodzę regularnie na hybrydy do salonu i to mi w zupełności wystarczy.
Muvidea
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Polunia » 09 lip 2018, 12:13

A nie lepiej robić takie hybrydy w domu? Ja sama marzę, że dostanę w prezencie taki zestaw hybrydowy upominkowy i zacznę to wreszcie ogarniać sama.
Polunia
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: mario88 » 22 lip 2018, 22:29

Moja to sobie najczesciej robi sama w domu hybrydy. Ostatnio zamawiala caly pakiet z semilaca. Pieknie wygladaja, troche wprawy nabrala i juz w ogole super jej to idzie.
mario88
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: misti » 20 sie 2018, 8:46

mario88 pisze:Moja to sobie najczesciej robi sama w domu hybrydy. Ostatnio zamawiala caly pakiet z semilaca. Pieknie wygladaja, troche wprawy nabrala i juz w ogole super jej to idzie.

Mi się też kondycja paznokci poprawiła od kiedy zaczęłam stosować hybrydy. Ogólnie polecam nauczyć się robić sobie je samodzielnie, nie jest to wcale trudne. A tutaj: http://www.vitalogy.pl/uroda,zdrowie,1346,czym-sie-rozni-lakier-hybrydowy-od-zwyklego.htm możecie znaleźć poradnik na temat tego jak wybrać odpowiedni lakier hybrydowy.
misti
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Molka » 20 sie 2018, 21:35

A słyszałyście o nowości, jaka pojawiła się na rynku?Chodzi o lakiery Orlybeauty, dzięki którym można mieć piękny, kolorowy manicure, a jednocześnie nie trzeba rezygnować z koloru na paznokciach. Na stronie http://orlybeauty.pl/pl/c,119-co_to_jest_breathable możecie sobie przeczytać trochę więcej o tym produkcie. W skrócie powiem Wam, że ma on w swoim składzie olejek arganowy, prowitaminę B5 oraz witaminę C, ma oddychająca formułę przepuszczającą tlen i wilgoć, a gama kolorów jest całkiem szeroka, więc każdy coś dla siebie znajdzie. Można go kupić przez internet (również na Allegro) albo w perfumeriach Douglas. Miała któraś z Was okazję próbować?
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark