Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny Reklama Reklama blogów

Nauka i zabawa - blog dla rodziców

Prowadzisz bloga? Pochwal się nim!

Nauka i zabawa - blog dla rodziców

Postautor: Mock » 27 kwie 2017, 14:25

Zachęcam do zapoznania się z blogiem http://www.pasazmamy.pl/nauka-przez-zabawe-tylko-ze-squla/. Wiele ciekawych informacji dla rodziców i nie tylko :)
Mock
Użytkownik
Użytkownik

Re: Nauka i zabawa - blog dla rodziców

Postautor: adam_per » 01 maja 2017, 22:12

design na plus, tylko czemu podstrona? podoba sie grafika tytułowa "mama" i w pewnej mierze tło jakby menu górnego, jednak taka kolorystyka (psychologia mówi, ze czerwiń wywołuje agresje, tak na marginesie) tego "górego paska", choć dość dobra, przynajmniej nie jest adekwatna bądź dobrze kojarzona,
nawigacja i rozłozenie elemntów na plus, szybkość przewijania również na plus, sądziłem, ze ta strona bedzie "cięzka", a tak w cale nie jest choć widać style lub skrypty, króre w minimalnej mierze mogą to powodować, jednak dla słabszych kompów i internetu...
ponadto dobrze udało się skomponować kolory, buttony, cąły design, z białym tłem naookoło, to wypado na prawde dobrze....
podsumowując jestem na plus, tak, jednak istnieje mozliwość wydowbycia wiecej dobra z projektu...
sukcesów, pozdrawiam
ap
Awatar użytkownika
adam_per
Bywalec Forum
Bywalec Forum

Wróć do Reklama blogów