Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Nawiążę współpracę z zakresu transportu

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Nawiążę współpracę z zakresu transportu

Postautor: roksanaszczep » 15 cze 2018, 7:45

Witam!

Mam dosyć ogromne pod względem łącznej powierzchni pola uprawne, ogrody i sady. Jestem biznesmenem mającym umowy z najbardziej znanymi sieciami sklepów sprzedającymi świeżą żywność dostępną od ręki w Twoim hipermarkecie. W związku z moim aktualnym zamówieniem, w chwili obecnej pilnie poszukuję firmy, którą opisują głównie słowa takie jak: firma spedycyjna warszawa. To, co mnie ciekawi to głównie transport owoców. Aby nastała zupełna jasność, aktualnie nie bawię się w import z hiszpanii. Owoce i warzywa, które wysyłam moim klientom pochodzą w całkowicie z naszych zbiorów. Jeżeli znana jest Wam wycena transportu, to zapraszam serdecznie do kontaktu. Jeśli Twoja oferta mnie zaciekawi, z pewnością się dogadamy ciekawe warunki umowy dla obu stron.

Dziękuję
roksanaszczep
Użytkownik
Użytkownik

Re: Nawiążę współpracę z zakresu transportu

Postautor: Melaska » 16 cze 2018, 8:01

Co do transportu to warto znaleźć sprawdzoną firmę transportową. Przesyłki muszą być dostarczane na czas, bezpiecznie i oczywiście w pełni ubezpieczone. Możesz dlatego sobie sprawdzić ofertę od http://astonpartner.pl Specjalizują się oni właśnie w transporcie międzynarodowym, w tym transporcie specjalistycznym.
Melaska
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark