Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Nowe mieszkanie

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Re: Nowe mieszkanie

Postautor: Venezia » 18 maja 2018, 13:25

Jak będziecie szukać sprzetu AGD to rozejrzyjcie sie po stronie http://www.candy.pl/pl_PL/ Mozna tu znaleźć mnóstwo fajnych rozwiązań. Na szczególną uwagę zasługują pralki ładowane od góry. Sa mało awaryjne i niewielkich rozmiarów. Podoba mi sie również ich wygląd.
Venezia
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: miro » 29 maja 2018, 8:05

WOW! Powiem Ci, że Twoi rodzice mają gest! Naprawdę to bardzo duże ułatwienie na początek życia. Fajnie, że masz takie wsparcie w rodzicach. A myślałeś już coś na temat wykończenia tego mieszkania? Jakie ściany, płytki, meble, łóżko? Pamiętaj, że na niektórych rzeczach nie powinno się oszczędzać Uważam, że do takich należy podłoga, płytki i drzwi oraz łóżko, a właściwie materac. To, na czym spisz naprawdę robi różnicę. Uważam, że warto zainwestować w materac piankowy. Różne jego warianty dostaniesz na stronie www.materace-viscotherapy.pl/. Sam pewnie wiesz, że jak człowiek jest wyspany i nic go nie boli, to o wiele lepiej funkcjonuje przez cały dzień.
miro
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Madameadame2 » 31 maja 2018, 15:00

No to na pewno szykuje się urządzanie na całego:D Bardzo lubie ten element przeprowadzek czy remontów. Zajrzyjcie na https://carpetoutlet.pl/blog/regularne- ... czy-warto/ bo taka wiedza na temat dywanów też się może przydać.
Madameadame2
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: mela » 12 cze 2018, 17:30

Jeśli chodzi o nowe atrakcyjne osiedla w stolicy to na pewno do nich należy to przy al. Jerozoliksich które buduje atal, ma doskonałe drogi dojazdowe w każdym praktycznie kierunku, nawet do centrum miasta
mela
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: fiolka » 16 lis 2018, 18:58

A jeżeli chodzi o wypsoażenie, to na jaki sprzęt postawiliście? Jakaś konkretna marka? Ja sobie czytam o kuchniach indukcyjnych - https://www.euro.com.pl/artykuly/wszyst ... wady.bhtml . Ewentualnie rozważam jeszcze elektryczną. Gazu w domu na pewno nie chcę mieć. A Wy jakie macie rozwiazania?
fiolka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: haniadyk » dzisiaj, 16:25

Nowe mieszkanie otwiera wiele możliwości do puszczenia wodzy fantazji w kwestii jego umeblowania i udekorowania. Jeśli chodzi o okna to ja jestem zwolenniczką żaluzji drewnianych. Na ten temat bardzo dużo czytam, szukam inspiracji i pomysłów. Znalazłam bloga, na którym to wszystko znajduję. Możesz go również tutaj odwiedzić i się przekonać.
haniadyk
Użytkownik
Użytkownik

Poprzednia

Wróć do HydePark