Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny Reklama Reklama stron

Nowoczesny dom - nowoczesne technologie

Masz swoją stronę? Zaprezentuj ją nam!

Re: Nowoczesny dom - nowoczesne technologie

Postautor: sanqi » 19 paź 2017, 13:42

jakby ktoś jeszcze potrzebował, to polecam ten internetowy sklep elektryczny. jesli chodzi o inteligentny dom, to jest najlepszy dystrybutor, w ofercie między innymi asortyment Extra Life.
sanqi
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: karii » 23 paź 2017, 8:39

Nowoczesny dom powinien być wyposażony przede wszystkim w sprzęt pożarniczy. Bez tego ani rusz, ryzyko pożaru zawsze jest duże. Lepiej bronić się odpowiednimi systemami przed tym ;)
karii
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: FrankieeFran » 07 lis 2017, 9:51

A jakie zastowosać ogrodzenie w takim domu? Drewniane chyba odpada nie? Ja się zastanawiam nad ogrodzeniem aluminiowym i firmą http://euro-fences.pl która zajmuję się m.in takimi rzeczami. Chyba jest to najlepsze wyjście do nowoczesnego domu, co o tym myślicie
FrankieeFran
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Mock » 09 lis 2017, 9:07

Jak będziecie na etapie sypialni to zobacz na te materace piankowe. Mają chyba największy wybór
Mock
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Kamson » wczoraj, 9:26

W systemy inteligentnego domu inwestuje co raz więcej ludzi , ja sam ostatnio podczas gruntownego remontu zdecydowałem się na monitoring w tej firmie: http://ferguson-digital.eu/baza-wiedzy/ ... nitoringu/ zamierzam również dalej iść w tym kierunku i np zamontować sterowanie światłem itp.
Kamson
Użytkownik
Użytkownik

Poprzednia

Wróć do Reklama stron