Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny Reklama Reklama stron

Nowoczesny dom - nowoczesne technologie

Masz swoją stronę? Zaprezentuj ją nam!

Re: Nowoczesny dom - nowoczesne technologie

Postautor: Shoa » 21 lut 2018, 13:47

Jeśli potrzebujecie domy szkieletowe śląsk To bardzo polecam ekipę mddom. Na Śląsku nikt nie zrobi lepiej domu szkieletowego.
Shoa
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: karii » 28 lut 2018, 9:32

Nie wszystko w domu musi być takie nowoczesne. Ja u siebie wykorzystuje outlet pralki ostatnio były w niskich cenach. To kupiłem :D
karii
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: bakerdonald » 17 kwie 2018, 12:29

jeśli chodzi o nowoczesne domy, to bardzo polecam założenie automatycznych bram. Sam nie dawno zdecydowałem się na napędy do bram częstochowa. Moim zdaniem to bardzo dobrej jakości napędy.
bakerdonald
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Weronika87 » 17 kwie 2018, 23:35

Dokładnie, dobrze podsumowana idea nowoczesnego domu czy biura. Budynki o których piszemy, stosują pionierskie narzędzia, by służyć człowiekowi i często naturze jak najlepiej. Przykładem może być showroom stworzony przez Dariusza Stasika, który opisano tutaj: https://dariuszstasik.com/. Zastosowano w nim system inteligentnego zarządzania budynkiem, czy nano system powietrza wewnętrznego. Myślę, że każdy powinien budować takie miejsca pracy w przyszłości.
Weronika87
Użytkownik
Użytkownik

Poprzednia

Wróć do Reklama stron