Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Nowy dom

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Nowy dom

Postautor: sysunia » 10 mar 2018, 14:43

Moi rodzice ostatnio zaproponowali mi że sfinansują mi zakup domu. Bardzo jestem im za to wdzięczna. Wstępnie zastanawiam się nad https://osiedlesielanka.pl/ w Tarnowskich Górach. Przemawia za tym bliskość natury oraz technologia w jakiej zbudowane są domy. Czy podzielacie może moje zdanie.
Ostatnio zmieniony 15 mar 2018, 15:03 przez sysunia, łącznie zmieniany 1 raz
sysunia
Użytkownik
Użytkownik

Re: Nowy dom

Postautor: domi78 » 11 mar 2018, 15:14

A nie lepiej się wybudować ? My planujemy właśnie budowę naszego wymarzonego domu. Obecnie szukamy gotowego projektu i trafiłam na projekty domów bliźniaczych, dwurodzinnych https://www.domywstylu.pl/domy-blizniaki-i-dwurodzinne/ Dom jest piękny, a taki gotowy projekt zdecydowanie tańszy jest niż zlecenie projektu od zera architektowi.
domi78
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: grapfa » 12 cze 2018, 20:49

Mi się wydaje że jednak lepiej się opyla kupić mieszkanie na ładnym osiedlu i w ładnej okolicy, blisko centrum i je wynajmować, łatwo w ten sposób można spłacić praktycznie każdy kredyt zaciągnięty na mieszkanie. Atal Towers jest idealnym wrocławskim osiedlem z mieszkaniami pod wynajem
grapfa
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: guerila » 13 cze 2018, 18:48

Nie ma co się kosztować na nowy do, lepsze mieszkanie w dobrym miejscu. Można tym sposobem zaoszczędzić wiele czasu na dojazdy do pracy.

Użytkownik

Postautor: Ajlar » 26 cze 2018, 20:04

Ja początkowo myślałam o kupnie gotowego domu ale ostatecznie zdecydowałam się na budowę. Było więcej załatwiania niż przy kupnie domu czy mieszkania ale przynajmniej mam satysfakcję, że wszystko zrobiłam po swojemu. Żaden dom gotowy nie spełni naszych oczekiwań w 100%, tylko przy budowie możemy zaprojektować dom zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
Ajlar
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: wikolo » 03 lip 2018, 9:27

A nie lepiej po prostu wynajmować mieszkanie? Ja z racji że jestem studentem to wynajmuję pokój dla studenta katowice - płacę naprawdę niewielkie pieniądze i mam bardzo wysoki standard życia. Nie wiem czy w przyszłości zdecyduję się na budowę domu.
wikolo
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Venezia » 04 lip 2018, 17:24

Zastanawiam się czy wybrałabym ponownie dom. Bo tak po prawdzie, to z mieszkaniem jest mniej roboty. Na stronie agnecji nieruchomości widziałam mieszkania na sprzedaż Ursynów Kupić takie mieszkanko i mieć świety spokoj, wszędzie blisko, nie trzeba pilnowac zimą pieca, nie trzeba wiecznie cos robic w ogródku. Ma to swoje dobre strony. Mieszkania na sprzedaż na Ursynowie to chyba tez dobra inwestycja.
Venezia
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Witkarrek » 04 lip 2018, 17:48

Ja to pierwsze co bym zrobiła to wziełabym się za urządzenie ogrodu. To u mnie musi być zawsze perfect :D Zajrzyjcie sobie na blog https://www.gardenowo.pl/blog/szalwia-jak-hodowac/ jeżeli też będziecie brać się za prace ogrodowe. Jest tam wiele porad ogrodniczych
Witkarrek
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Witkarrek » 04 lip 2018, 18:10

Jak nowy dom to na pewno też spore zakupy meblowe :D Nie wiem jak wy ale ja bardzo lubie zajmować się wyborem mebli do domu. Bardzo często pomagają mi w tym blogi. Tak teraz wybierałam dywan z blogiem https://carpetoutlet.pl/blog/tanie-dywany-nowoczesne/
Witkarrek
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark