Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie Dla Kobiet

O czym marzy dziewczyna....

Dział przeznaczony dla tzw. "Babskich" pogaduch.

Re: O czym marzy dziewczyna....

Postautor: agaaa » 20 lip 2016, 22:26

Nie dziwę się! Te buty są śliczne! W sumie to muszę sobie kupić jakieś nowe.
agaaa
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: emi3822 » 21 mar 2018, 14:12

Ja aktualnie marzę o tym, aby mieć piękne i zadbane stopy, bo po zimie i butach zimowych wyglądają fatalnie. Chyba będę musiała umówić się na pedicure medyczny do http://agnieszkakaszuba.pl/ bo słyszałam na ich temat bardzo dobre opinie.
emi3822
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Istela23 » 18 cze 2018, 11:49

Mi marzą się eleganckie sukienki, bankiety, pyszne jedzenie... chciałabym zasmakować życia z "wyższych sfer" :) Mam dość życia z dnia na dzień i ukrywania zmęczonej twarzy w wyciągniętej bluzie tego typu https://teniebluzy.pl/wygodne-bluzy-z-kapturem-fasony. Chociaż raz chciałabym się poczuć piękną!
Istela23
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Lucja23 » 18 cze 2018, 15:51

Mi marzy się teraz taka torebka cropp i nowe, pastelowe sandały na wysokim obcasie - to z takich przyziemnych pragnień haha :lol: Poza tym wakacje w Afryce i praca w dobrej korpo :)
Lucja23
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Kamix89 » 20 cze 2018, 10:01

Od kiedy pamiętam miałam problem z własną skórą. Gdy rozpatrywałam rozliczne toniki nieustannie powodowały uczulenie na buzi i reszcie ciała. Zupełnie niedawno natknęłam się w necie na naturalne materiały. Z ciekawości zdobyłam parę towarów. Okazały się wyjątkowe. Zero nadwrażliwości i cera błyszcząca i zdrowa. Szczerze zalecam papatka.pl.
Kamix89
Użytkownik
Użytkownik

Poprzednia

Wróć do Dla Kobiet