Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Odchudzanie

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Odchudzanie

Postautor: wikolo » 04 cze 2018, 17:07

Jak radzić sobie z nadwagą? To jest trudny temat, choć często omawiany. Ja też z tym problemem się borykałem, ale postanowiłem że w końcu trzeba coś zrobić. Postawiłem na tabletki na odchudzanie african mango i muszę przyznać że jestem mega zaskoczony rezultatami jak do tej pory.
wikolo
Użytkownik
Użytkownik

Re: Odchudzanie

Postautor: mario88 » 09 cze 2018, 20:07

Wiem jak to jest jak się chce schudnąc a nam nie wychodzi. Ale u mnie się sprawdziła dieta najskuteczniejsza i szybka od Michała Wrzoska to świetny doświadczony dietetyk, rozpisuje jadłospisy online więc nie ma wymówek :) ma się wszystko gotowe bez wychodzenia z domu a przygotowanie posiłków nie jest trudne bo układa na prawdę proste posiłki z ogólnodostepnych składników
mario88
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: AnnaMarie711 » 27 cze 2018, 19:51

Czasami wystarczy trochę chęci i niewielka dawka wiedzy, by już znacznie poprawić swoje zdrowie i stracić parę, a nawet parenaście kilogramów. Mnie do zamówienia cateringu dietetycznego przekonali znajomi i blog blog na tematy zdrowego odżywiania się i diet. W większym mieście bardzo łatwo znaleźć firmy z takimi usługami.
AnnaMarie711
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Witkarrek » 04 lip 2018, 18:33

Temat na pewno nie najłatwiejszy jednak wszystko jest to ogarnięcia :) Jak macie odpowiednią motywacje i wiedzę to możecie skutecznie się odchudzić. Mi pomaga w tym blog https://www.xn--kunia-zdrowia-c4c.pl/il ... -dziennie/ możecie też tam zajrzeć po porady dietetyczne.
Witkarrek
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Aleksandra » 11 lip 2018, 14:50

Trzeba przyznać, że jeśli chodzi o odchudzanie, to dieta odgrywa tutaj zdecydowanie najważniejszą rolę. Ja miałam sporo problemów ze zrzuceniem zbędnych kilogramów, bo sporo czasu spędzałam przed komputerem w pracy, a i poza pracą trudno było o jakieś większe dawki ruchu. Na szczęście całkiem skutecznie schudłam dzięki WygodnejDiecie, która oferuje różne diety w postaci cateringu dietetycznego. Stosowałam dietę wegetariańską w wersji 1500 kcal i byłam bardzo zadowolona. Oczywiście jeśli ktoś lubi mięso, to może wybrać coś innego niż ja. Dostępne diety opisane są w razie czego na https://www.wygodnadieta.pl/menu_odchudzanie. W sumie to trochę ich jest.

:P
Aleksandra
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark