Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Ogrody dla wszystkich

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Ogrody dla wszystkich

Postautor: Kornelius45 » 14 mar 2018, 20:01

Przez wiele lat marzyłam o pięknym, dużym, zielonym ogrodzie, w którym będę mogła wylegiwać się wiosną i latem bez przerwy. Wreszcie się doczekałam. Razem z mężem pozwoliliśmy sobie na skorzystanie z usług profesjonalnej firmy OgrodyCedrus.pl i naprawdę nie żałujemy.
Kornelius45
Użytkownik
Użytkownik

Re: Ogrody dla wszystkich

Postautor: miro » 15 mar 2018, 10:59

Posiadanie ogrodu to faktycznie marzenie wielu z nas. Moje także, na razie niestety nie do zrealizowania. :( Póki co staram się stworzyć taki mały ogród u siebie w domu. Na pomoc przychodzi mi strona sklepu ze sztucznymi kwiatami, które udaje mi się fajnie łączyć z żywymi. Ciekawie to wygląda.
miro
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: roksanaszczep » 16 mar 2018, 14:14

ja w ogrodzie wymarzyłam sobie plac zabaw z drewna. Mam nadzieję, że w tym roku uda się spełnić to moje marzenie i że dzieci będą z tego zadowolone.
roksanaszczep
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: haniadyk » 20 mar 2018, 9:09

Jeśli chodzi o kwestię ogrodu i roślin w nim znajdujących się, to ja polecam poczytać też trochę o agrowłókninach. One chronią rośliny przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi, takimi jak chociażby chwasty czy niskie temperatury. Odsyłam do strony http://geocover.pl/, gdzie znajdziecie więcej informacji na ten temat. Zdecydowanie warto poczytać.
haniadyk
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: oliwka3208 » 20 mar 2018, 22:26

Mój ogród zaprojektowałam sama choć zajęło mi to 3 lata.
oliwka3208
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: nicholas » 26 mar 2018, 14:58

Ja niedawno do swojego ogrodu kupiła poidełka dla ptaków ze strony https://gardenlove.pl/25-karmniki-i-poidelka-dla-ptakow . Przypadkiem natrafiłem na tą stronę a jest na niej sporo ciekawych rzeczy do ogrodu. Myśl, że jeszcze nie raz tam zajrzę zanim sezon zacznie się na dobre.
nicholas
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark