Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny Reklama Reklama stron

Organizacja wesela

Masz swoją stronę? Zaprezentuj ją nam!

Organizacja wesela

Postautor: Thanos » 16 lut 2017, 17:14

Jak wyglądała Wasza organizacja takiej ważnej imprezy? Radziliście sobie samemu, czy skorzystaliście z czegoś innego? Teraz z ratunkiem przychodzi serwis https://wesele123.pl/ :heart:
Thanos
Użytkownik
Użytkownik

Re: Organizacja wesela

Postautor: agniesia224 » 21 lut 2017, 13:03

Warto wybierać sprawdzone usługi. Moim zdaniem na weselu nie warto oszczędzać za wszelką cenę bo to naprawdę wyjątkowy dzień i dobrze, że nam się wszystko w nim podobało. :) Polecam zespół doświadczonych muzyków, którzy zapewnią wyjątkową zabawę na weselu -> zespół ze Śląska.
agniesia224
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: petrado33 » 24 lut 2017, 14:05

Moje wesele odbyło się w Hotelu Nowa Gdynia. Profesjonalna obsługa, przepiękne sale, otoczenie zachęcające do spacerów. Z żona nadal wspominamy dni spędzone po weselu w spa w łodzi. Po stresujących dniach oczekiwania na ślub takie chwile z ukochaną dodały nam energii na nowy etap w życiu.
petrado33
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: monimm82 » 06 kwie 2017, 21:34

Jeśli jesteście z Warszawy, a myślicie o wesele z dala od zgiełku miasta koniecznie zajrzycie na ofertę https://www.hotelponiatowski.pl/ . Jest tam przepiękna sala z wielkim klimatycznym ogrodem. Idealna na bajkowe wesele.
monimm82
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Rozbers » 18 gru 2017, 12:51

Jeśli chodzi o zespół na wesele to polecam sprawdzić ten : http://www.newband.eu . Miałem okazję być na kilku weselach już gdzie grali i mogę w 100 procentach zarekomendować.
Rozbers
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Shoa » 22 lut 2018, 14:47

Ja z kolei mam bardzo dobre doświadczenia z świetnym miejscem. Dokładniej mówiąc to restauracja chorzów. Profesjonalna obsługa, a jedzenie palce lizać! Każdy powinien chociaż raz móc poczuć taki luksus jakiego doznałem podczas wesela tam, gdy moja kuzynka się hajtała!
Shoa
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: karii » 28 lut 2018, 13:24

Jakbyś szukała fotografa na to wesele to obczaj sobie studiomagazyn.pl. Robią bardzo fajne i pomysłowe sesje ślubne ;)
karii
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: yesti » 01 mar 2018, 11:41

Organizowanie wesela łatwe nie jest i wymaga sporych nakładów i sił i pieniędzy.
yesti
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: top00 » 29 mar 2018, 11:39

Z doświadczenia już wiem, że organizacja wesele tak naprawdę rozpoczyna się w momencie wybrania sali. Uważam, że jest to jedna z najważniejszych decyzji podczas organizacji. Gdybyście mieli problem ze znalezieniem dobrego lokalu, to zajrzyjcie na http://www.lokale-wesele.pl/ - sama korzystałam z tego portalu przy wyborze mojej sali marzeń.
top00
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Molka » 02 lip 2018, 19:04

Wesele to jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe przyjęcie, dlatego też warto zadbać o jego wyjątkową oprawę, na przykład dobierając różne dodatki na wesele. Nawet nie macie pojęcia, jak bardzo takie różne ozdoby, dekoracje i gadżety mogą podnieść atrakcyjność całej imprezy ;) Moim zdaniem ten jeden raz w życiu warto ;) Różne ciekawe akcesoria na wesele znajdziecie na Happenings.pl - sklep działa on-line, więc nawet nie musicie wychodzić z domu ;)
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Następna

Wróć do Reklama stron