Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Organizacja wesela

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Organizacja wesela

Postautor: domi78 » 26 lip 2018, 8:54

To planowanie ślubu to naprawdę mnie przeraża. Za dużo wszystkiego człowiek ma na głowie. Jeszcze rezerwacja sali weselnej. Chcę, aby goście czuli się w niej dobrze i aby później mile wspominali moją uroczystość. Napiszcie mi, czy ta Restauracja Akademia w Warszawie to rzeczywiście taki wypasiony lokal. Zależy mi na efektywności i dużym wrażeniu przyjęcia.
domi78
Użytkownik
Użytkownik

Re: Organizacja wesela

Postautor: celina8 » 28 lip 2018, 10:45

to ja z tym dużo problemów nie mam , pamiętaj,że jak już załatwisz salę, to warto pomyślec nad super dekoracjami, ja na przykład zakochałam sie w girlandach wiszących i na stół, oraz świecach, no i tez w białych balonach https://godanparty.pl/ kupiłam tez sporo właśnie świeżych kwiatów i goście byli wniebowzięci,ze sala byla tak pięknie udekorowana
celina8
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: grapfa » 31 lip 2018, 12:37

Nie znam tego miejsca ale byłam niedawno w Klimkach w Parisel Palace na weselu i tam było naprawdę fantastycznie, jedzenie pyszne, muzyka super a wnętrza po prostu zachwycające, elegancko i z wielką klasą urządzone
grapfa
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Molka » 02 sie 2018, 12:29

Jeśli właśnie jesteście w trakcie organizacji wesela, to polecam zapoznać się z oferta firmy https://pikibudka.pl/. Możecie u nich wynająć nie tylko profesjonalną fotobudkę, ale również bańki mydlane, czy też tak zwany "ciężki dym". Jest to dym puszczany np. podczas wjazdu tortu na salę, czy też podczas pierwszego tańca. Może być to całkiem fajne, kiedy pierwszy taniec nie do końca Wam wychodzi - dym na pewnie co nieco "przykryje" :)
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: mario88 » 14 sie 2018, 22:01

Organizacja wesele to super czas, ja teraz nawet bratu i bratowej pomagam :) byliśmy nie dawno ich salę rezerwować. Pod wrażeniem wyboru byłem, ładną, elegancką - Zajazd Kwadrat w Dąbrowie wybrali - na prawdę super.
mario88
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Venezia » 17 sie 2018, 19:40

Proponuje bys zerknęła do Hotelu Lamberton https://www.hotellamberton.pl/konferencje/ organizującego imprezy weselne, szkolenia, konferencje pod Warszawą etc. Na miejscu masz od razu bazę noclegową, co raczej jest ważne przy gościach weselnych, no i wiesz, ceny sa z pewnościa niższe niz w samej Warszawie. Hotel Lamberton ma bogate doswiadczenie w organizowaniu imprez okolicznosciowych i nie tylko.
Venezia
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: stokrotkaaaa » 01 wrz 2018, 22:31

Jeśli organizujecie taką imprezę we własnym zakresie i szukacie jakichś eleganckich ozdób stołu to warto zerknąć tutaj https://sakramento.pl/pl/c/OZDOBY-STOLU/30 . Mają spory wybór tego typu akcesoriów, więc stół można przyozdobić w każdym stylu. Ceny tez nie są wygórowane.
stokrotkaaaa
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: monti56 » 02 paź 2018, 23:40

My polegaliśmy co do organizacji naszego wesela na Amore w Płocku, ponieważ tam znaleźliśmy super fajne miejsce. Łącznie z zespołem,dekoracjami, atrakcjami dla gości, pokoi też nie musieliśmy osobno szukać, bo wszystko na miejscu. Po prostu do tematu podeszliśmy maksymalnie kompleksowo. Znaliśmy to miejsce z polecenia więc byliśmy spokojni, że będziemy zadowoleni. W sumie zadowoleni to za mało powiedziane. Bardzo, bardzo zadowoleni już bardziej pasuje do tego miejsca. Wszystkim polecam :)
monti56
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Roarrra » 31 paź 2018, 22:29

Macie już dograne wszystko? Trzeba na pewno wszystko dograć na ostatni guzik :) Na stronce https://www.sklep.savpol.pl/blog/stojak ... tylko.html poczytacie coś o tortach weselnych i paterach na takie torty
Roarrra
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Malwira » 05 lis 2018, 12:29

Moje wesele odbyło się w restauracji Austeria Niemczańska, która urzekła mnie ekskluzywnymi wnętrzami i przepysznym menu degustacyjnym. Mieliśmy super obsługę, która zadbała o to aby wszystko było podane na czas, uśmiechniętą i bardzo sympatyczną. Po weselu goście mogli się udać do pokoi gościnnych, które rezerwowaliśmy w tym samym miejscu. To było takie wesele o jakim marzyłam.
Malwira
Użytkownik
Użytkownik

Następna

Wróć do HydePark