Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie Dla Kobiet

osłabiona kondycja skóry, włosów i paznokci

Dział przeznaczony dla tzw. "Babskich" pogaduch.

Re: osłabiona kondycja skóry, włosów i paznokci

Postautor: agaaa » 09 lut 2018, 13:00

Ja bym poszła na badania. Być może coś się złego dzieje w organizmie, stąd takie problemy.
agaaa
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: FunnyG » 04 mar 2018, 14:32

Pytanie jaki jest to stopień zaawansowania, bo jeśli włosy leca doslownie z glowy to trzeba podzialc czyms co zadziala głebiej i szybciej niz kuracja suplementami. Sprobuj moze takich lamp http://www.wbienkowski.pl/medycyna-este ... -dermalux/ Ja mialam robiona terapie swiatlem zaraz po porodzie, zeby odbudowac strukture wlosa i poprawic jego kondycje
FunnyG
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: astera » 27 mar 2018, 6:53

Ja się z takimi problemami borykam zazwyczaj pod koniec zimy na początku wiosny. Po sezonie grzewczym, niestety moja skóra zazwyczaj wygląda kiepsko:(. Szukałam w sieci jak temu zaradzić i znalazłam ciekawy artykuł - https://www.neutrogena.com.pl/bad-piekna/pielegnacja-ciala/. Tak naprawdę, w takich przypadkach, najważniejsze są dobre kosmetyki regenerujące. I oczywiście najlepiej zająć się skórą kompleksowo - czyli dobry peeling,a potem odpowiednie nawilżenie. Wtedy dość szybko widać efekt.
astera
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: monti56 » 02 maja 2018, 11:30

mnie swego czasu stres bardzo osłabił; byłam bez sił, miałam kłopoty ze snem, a i kondycja włosów i skóry też dużo gorsza; ja pomogłam sobie tonikiem Biovital; pani w aptece mi poleciła ponieważ i na stresy, przemęczenia, wzmocnienie organizmu; w składzie żelazo, wit. z grupy B, C, E, ekstrakt z głogu; a witaminy C i E, to też przeciwutleniacze, mające również wpływ na skórę; jestem zadowolona bo wszystko po jakimś czasie wróciło do normy jeśli chodzi o samopoczucie, kondycję i wygląd; a ten tonik piję cały czas, tak profilaktycznie.
monti56
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: AgniechaL » 10 maja 2018, 23:44

Na skórę i włosy pomaga mi olejek arganowy - fajnie odżywia cerę i nawilża włosy. No ale ja nigdy nie miałam problemów np. z wypadaniem włosów, bardziej ze zbyt suchą cerą i czupryną
AgniechaL
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Kamix89 » 11 maja 2018, 10:02

Całe życie posiadałam kłopot z własną cerą. Jak weryfikowałam przeróżne kremy zawsze sprawiały uczulenie na twarzyczce oraz całym ciele. Zupełnie niedawno natknęłam się w necie na naturalne materiały. Z dociekliwości zakupiłam trochę towarów. Okazały się fantastyczne. Zero nadwrażliwości i cera świecąca i jędrna. Faktycznie promuję - sklep z naturalnymi kosmetykami.
Kamix89
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: domi78 » 15 cze 2018, 11:05

A ktoś może używał suplementu diety L-teanina https://prozdrowotny.pl/blog/l-teanina- ... alanie-n20 ? Gdy wszystko sprzysięga się przeciwko Tobie i potrzebujesz pomocy, aby się uspokoić, sięgnij po bazujący na wyciągu z zielony herbaty naturalny środek relaksujący – suplement diety L-Teanina . Jest polecany jako naturalny zamiennik środków relaksujących i uspokajających.
domi78
Użytkownik
Użytkownik

Poprzednia

Wróć do Dla Kobiet