Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

panele ścienne czy kafelki?

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

panele ścienne czy kafelki?

Postautor: rentka87 » 23 wrz 2017, 20:52

Czy Waszym zdaniem lepsze są panele ścienne czy kafelki? :przytul: :przytul: :przytul:
Ostatnio zmieniony 31 paź 2017, 14:14 przez rentka87, łącznie zmieniany 1 raz
rentka87
Użytkownik
Użytkownik

Re: panele ścienne

Postautor: TokarskiA » 05 paź 2017, 9:38

Panele ścienne to bardzo praktyczne rozwiązanie aczkolwiek ja nie kupowałem u siebie tak zwanego "gotowca" Wynikało to z jednej prostej przyczyny: zależało mi na oszczędności więc kupiłem gotowy materiał, a następnie wykorzystałem sklejkę meblową, którą kupiłem bezpośrednio od producenta http://biaform.com.pl/produkty/ a to sprawiło, że udało się zejść z kosztów o kilkanaście procent. Nawiasem mówiąc nie spodziewałem się, że zakup bezpośrednio od producenta jest tak prosty i wychodzi o wiele taniej. Dlatego jeśli mogę coś podpowiedzieć to przy panelach ściennych warto jest korzystać z pomocy firm takich jak producent sklejek, aby wykonać część rzeczy samemu.
TokarskiA
Użytkownik
Użytkownik

Re: panele ścienne czy kafelki?

Postautor: Molka » 28 cze 2018, 15:01

Mi zdecydowanie bardziej na ścianach podobają się jednak płytki. Tym bardziej, że teraz wybór płytek w sklepach jest naprawdę ogromy - wystarczy spojrzeć na ofertę https://www.domlazienkaplytki.pl/nasza-oferta. Robi wrażenie, prawda? Sama wybierałam tam płytki do swojego mieszkania, z których jestem bardzo zadowolona, więc polecam ;)
Molka
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Danielek » 10 lip 2018, 15:49

Obecnie najpopularniejszym rozwiązaniem są panele szklane lacobel. My planujemy takie w kuchni.
Danielek
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: AgniechaL » 09 sie 2018, 15:41

Ja jednak wolę tradycyjne rozwiązania, do kuchni wybieram kafelki. Wiem, że kafelkowaniem zajmuje się ta ekipa remontowa z Katowic. W sumie to oferta wydaje się całkiem okej. Korzystał ktoś z ich usług? Bo zalezy mi, aby kafelki zostały porządnie połóżone.
AgniechaL
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: destiny » 08 wrz 2018, 22:32

Przy kafelkach trzeba pamiętać, że po pewnym czasie trzeba będzie czyścić fugi. Białe fugi wraz z upływem czasu żółkną. Jeśli przyjdzie pora na ich czyszczenie, to można skorzystać z środków chemicznych dostępnych w sklepach https://aniaradzi.pl/porady/srodek-do-c ... -na-rynku/
destiny
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: yesti » 11 wrz 2018, 13:44

W sensie gdzie? Do łazienki? Kuchni? To zależy jakie panele ścienne.
yesti
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: wakrun » 12 wrz 2018, 14:32

W sumie nie widziałem jeszcze, jak takie panele sprawdzają się w praktyce.
wakrun
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark