Indeks witryny   FAQ  
Zarejestruj się  Zaloguj się
MZone Group
Indeks witryny My i Nasze otoczenie HydePark

Pożyczka

Rozmowy o wszystkim, i o niczym.

Pożyczka

Postautor: BożenaMikula » 20 lut 2018, 0:02

Witam, zastanawiam się nad wzięciem pożyczki ale jako ,że nigdy tego nie robiłam mam wątpliwości jak to zrobić i komu zaufac. Bardzo wiele pozytywnych opinii slyszałam na temat lendon, bo u nich pierwsza pożyczka do 2,5tys zł jest darmowa. Podobno wniosek składa się bardzo szybko na ich stronie https://www.lendon.pl/ a decyzja napływa w max 15 minut. Co myslicie?
BożenaMikula
Użytkownik
Użytkownik

Re: Pożyczka

Postautor: solfeż » 04 mar 2018, 12:32

Zajrzyj lepiej na stronę banku Raiffeisen. Jest tam pożyczka Dany Kesz. Nieoprocentowana którą można spłacać przez 2 lata. Maksymalna suma to 4 tys.
solfeż
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Sebastian117 » 04 mar 2018, 17:45

Teraz jest duży wybór różnych pożyczek więc jest w czym wybierać.
Tu na przykład bardzo fajne oferty : https://www.aasapolska.pl
Ostatnio zmieniony 15 mar 2018, 15:10 przez Sebastian117, łącznie zmieniany 2 razy
Sebastian117
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Magdula88 » 07 mar 2018, 18:25

Łatwo się mówi jak się nie jest już w takiej podbramkowej sytuacji. Zawsze trzeba mieć jakieś pieniądze na czarną godzine, ale jak sie nie zarabia jakiś koksów i ma się dom, kredyt i dzieci. W takich przypadkach tylko szybka pożyczka przez internet nieraz może pomóc. Trzeba zacisnąć zęby i zdecydować się na najbardziej korzystną ofertę. Ludzie biorą pożyczki i jakoś z tym żyją.
Magdula88
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: miro » 15 mar 2018, 14:02

A ja chciałabym w swoim życiu uniknąć pożyczek. Chwilówki nie wzbudzają mojego zaufania. Jeżeli mam pożyczać pieniądze, to tylko w formie kredytu. Czy ktoś korzystał z usług https://kredytok.pl/kredyty/? Jakie macie doświadczenia? Z góry dziękuję za odpowiedź!
miro
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: oewonga » 27 mar 2018, 17:55

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady:
- Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty,
- Elastyczności i kontroli,
- Selektywności - dokładnie oceniamy możliwości naszych klientów do skorzystania z naszej oferty.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=ad-master.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Roarrra » 19 kwie 2018, 21:37

A co z większymi pożyczkami? Mnie takie małe w sumie nic nie ratują. Szuka, czegoś na przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy, niestety mamy do spłaty parę osób w rodzinie i to na wczoraj. Słyszał ktoś z was może o firmie kredyt123 opinie? Bo analizując ich ofertę jestem bardzo pozytywnie do nich nastawiona:)
Roarrra
Użytkownik
Użytkownik

Wróć do HydePark